Points of You® - w jesienym objektywie.

Points of You® - w jesienym objektywie.

Pobierz obrazki
Witaj, gdziekolwiek jesteś!
Cieszę się, że możemy ponownie być ze sobą w kontakcie.
Czy wiesz, że ostatnio w prestiżowym magazynie Harward Business Review pojawił się artykuł o najskuteczniejszym narzędziu facylitatora i trenera?
Uwaga... jest to FOTOGRAFIA.
Cytat z artykułu: „Jako facylitator odkryłem, że zdjęcia potrafią kontaktować ludzi ze sobą szybciej - i głębiej - niż jakikolwiek „icebreaker”, czy ćwiczenia z budowania zespołu, które kiedykolwiek wykorzystywałem. A ponieważ zdjęcia wywołują reakcję w sposób naturalny, nawet liderzy bez doświadczenia w facylitacji mogą z łatwością posługiwać się zdjęciami, aby zintegrować zespół oraz stworzyć okazję do nawiązania relacji i przeniesienia współpracy na wyższy poziom. Dlaczego fotografie pobudzają poczucie bycia w kontakcie z innymi ludźmi? Odzywa się tutaj biologia i hormony…”
Cały artykuł w języku angielskim jest dostępny tu:
To Build Connection on Your Team, Skip Icebreakers and Talk About Photography By Tammie Plouffe (OCTOBER 16, 2017)

I o to właśnie chodzi w Points of You®, o fotografię, która stała się poniekąd językiem XXI wieku, oraz o nawiązywanie kontaktu przy pomocy obrazu. Wielu z nas prawie codziennie robi zdjęcia i zamieszcza je na Facebooku, Instagramie, Snapchacie, pokazując tym samym swój własny świat, swoją perspektywę tego, co widzimy i co jest dla nas ważne.
Z jakiegoś powodu decydujemy się zrobić PAUZĘ – zdjęcie – i zatrzymujemy jeden wybrany moment. Umieszczając zdjęcia w mediach społecznościowych szukamy kontaktu, zrozumienia, reakcji.
Wiele się dzieje teraz w Points of You®, nasze zdjęcia łączą ludzi w Polsce i na całym świecie. Cieszymy się tym, iż podczas IX Coachowiska w Warszawie twórcy Points of You® -
Yaron Golan i Efrat Shani otrzymali nagrodę za wkład w rozwój coachingu od Stowarzyszenia Coachów Polskich. W imieniu swoim i Twórców dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do podawania dalej idei Points of You® w Polsce. Razem tworzymy lepszy świat!
Mnóstwo MIŁOŚCI dla nas wszystkich <3
Pobierz obrazki
Już niedługo, bo 22 listopada, rozpocznie się ostatnia edycja Certyfikacji Trenerów
Points of You® w języku polskim.
Do naszej RODZINY dołączy kolejne 16 osób! Jesteśmy bardzo podekscytowani!
Points of You® rozwija się w bardzo szybkim tempie na całym świecie, łącząc ludzi, kultury, poglądy, rasy, mentalności - o to właśnie chodzi w Points of You®, by otwierać serca i umysły!

Od nowego roku zapraszamy Was na Certyfikacje w języku angielskim, pierwsza już w styczniu: http://points-of-you.pl/szkolenia/program-certyfikacji-global
Również w Polsce liczba Certyfikowanych Trenerów rośnie z miesiąca na miesiąc. Każdy z nich wkłada wiele wysiłku i pracy, by otrzymać Certyfikat Trenera Points of You®. Z ogromną radością i dumą witamy kolejne osoby w naszym gronie: Luizę Weder, Barbarę Dolatę, Grażynę Nowicką i Annę Flak! Brawo dziewczyny!!! Kochamy Waszą obecność w naszej rodzinie! Otwierajcie serca, przełamujcie schematy z odwagą i wrażliwością, podając dalej wspaniałą ideę!
Pobierz obrazki
Zapraszamy Was na ostatni w tym roku Warsztat Praktyka Points of You®,
podczas którego doświadczycie naszych wszystkich wspaniałych narzędzi The Coaching Game, Punctum i Faces! W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku podczas warsztatu po raz pierwszy zostanie przeprowadzony proces VISION BOARD, czyli wizja i postanowienie na przyszły rok w stylu Points of You®!
Nie może Wam to umknąć!
Zobacz film ->
Pobierz obrazki
Opinie naszych uczestników o Praktyku:

Katarzyna Patkowska

To spotkanie przerosło moje oczekiwania. Przyjechałam po narzędzie i jego zrozumienie, a wracam ze zrozumieniem siebie. Wyjeżdżam przesiąknięta Points of You®. Dziękuję! 04.06.2017 Kraków

Joanna Rek-Faber
Głęboko, dotyka głęboko, ale naciskiem, na jaki jesteśmy gotowi. Jeśli damy sobie na to szansę, już nigdy nie spojrzymy na rzeczywistość bez refleksji, głębi, jednowymiarowo… Dziękuję za otwartość! 30.04.2017 Poznań

Anna Winiarska
Podróż z Points of You® jest wyjątkowa i magiczna, w każdym wymiarze. Podczas procesu dzieją się rzeczy tak prawdziwe i szczere, że momentami aż zapiera dech w piersiach. A wszystko z jednego powodu: Love in Action (miłość w działaniu).
04.06.2017 Kraków

Dowiedź się więcej: http://points-of-you.pl/szkolenia/praktyk-poznan
Poznaj nasz zespół:

Agata Makarewicz – osoba, która zawsze Was wita z uśmiechem i otwartym sercem po drugiej stronie monitora i przy telefonie. Z radością odpowiadam na mejle od Was i odbieram telefony w każdej sprawie, jestem codziennym kontaktem dla nowych zainteresowanych Points of You®, z czułością przygotowuję i rozsyłam nasze gry i gadżety, dbam o zorganizowanie ciekawych miejsc na nasze spotkania, tłumaczę i dopieszczam brzmienie części naszych publikacji. I wciąż nie jestem w stanie nacieszyć się tym, że mogę wspierać podawanie dalej cudownej idei Firmy i każdego, kto szuka drogi do naszych warsztatów i narzędzi.
Pobierz obrazki
From Love to Action,
Julija Słaby - Założyciel Points of You® Polska

Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.

Dostajesz tę wiadomość, bo zapisałeś się na newsletter Leader in You, Julija Słaby z siedzibą w Mieście, 72-003 Grzepnica,
ul. Onyksowa 12. NIP: 852-243-91-82
Dostarczone przez FreshMail

TAK. Chcę otrzymywać inspirujące Newslettery.


  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu

2019 All rights reserved to POINTS OF YOU® Polska

Polityka prywatności / Regulaminy /Powered by Concrete5 / Design by Deepline