Co jest Twoim DLACZEGO?

Co jest Twoim DLACZEGO?
Nasz nowy Newsletter, cały dla Was. Jeśli nie możesz odczytać wiadomości, kliknij tutaj
Pobierz obrazki
Hello You!
Witaj, gdziekolwiek jesteś!
Przez lato wszyscy kolekcjonowaliśmy momenty, inspiracje, wibracje, obrazy i dźwięki, które już zawsze pozostaną częścią nas. Mam nadzieję, że Twoja kolekcja jest pełna i bardzo bym chciała wiedzieć, co u Ciebie słychać, czym została wypełniona Twoja kolekcja?
U nas w Points of You® bardzo dużo się dzieje.
Warsztaty Praktyk, Hello Faces!, Certyfikacja Points of You® są pełne fantastycznych osób, które poszukują swojej ścieżki i nowych doświadczeń. Krok po kroku szykujemy się również do nowych działań i wyzwań w skali globalnej.
Podczas Globalnego spotkania Liderów Points of You® w Izraelu mieliśmy za zadanie odpowiedzieć na pytanie: DLACZEGO jesteś Country Leaderem Points of You®?
I to jest dobre pytanie… Dlaczego robię to co robię?
W podróży po rozmyślaniach przyszło mi piękne i uniwersalne słowo LOVE. LOVE (Miłość) ma bardzo wiele barw… i tu zadałam sobie pytanie, czym jest ono dla mnie w Points of You®?
Pobierz obrazki
L - LIFE STYLE, czyli styl życia.
To jest to kim jestem, zrozumienie, że wszystko jest dokładnie takie, jakie ma być i że rzeczy dzieją się we właściwym czasie. To w jaki sposób zarządzam swoją energią, w jak podejmuję decyzje, wyznaczam priorytety, to jest sposób, w jaki komunikuję się z otoczeniem, buduję relacje, prowadzę biznes, a nawet wybieram miejsce na wakacje. Wszędzie jest obecna zmiana perspektywy, szukanie głębiej, uważność na to, co przychodzi i co odchodzi.
O – OPPORTUNITY, czyli możliwości.
Przede wszystkim jest to możliwość wyboru zobaczenia życia z perspektywy lęku lub miłości. Wiele lat spędziłam w lęku, braku zaufania, kontrolowania i udowadniania sobie i innym swojej wartości. Points of You® przyniosło mi osobiście mnóstwo możliwości, a raczej samo w sobie jest możliwością otwarcia się na akceptację życia, ludzi i sytuacji takimi, jakie są. Otwarcie się na siebie, na swoje prawdziwe ja, na płynące z głębi serca pragnienia, na miłość, na obfitość, na pełnię życia. Możliwość wyboru zrozumienia zamiast oceniania, przebaczenia zamiast budowania murów. Za każdym razem, gdy czegoś pragniemy, życie daje nam możliwość by po to sięgnąć, ale nie zawsze w sposób, w jaki my to zamierzamy zrobić. Czasem nawet w najtrudniejszych sytuacjach kryje się możliwość uzdrawiania i odpuszczania. Korzystając z tych możliwości, podajemy dalej innym ludziom okazje do skorzystania ze zmiany perspektywy. Points of You® daje nam do tego konkretne narzędzia – możliwość zmiany perspektywy poprzez pracę z fotografią.
V – VALUE, czyli wartości.
Bycie w Points of You® jest wartością samą w sobie. Nasze narzędzia, procesy, spotkania, możliwości biznesowe wnoszą nieocenioną wartość w życie każdego, kto się z nami spotka.
Na dłuższą metę, to są bardzo poważne zmiany życiowe, które wynikają z głębokiej pracy nad sobą i zmiany perspektywy.
E – EXPERIENCE, czyli doświadczenie.
Jeżeli już miałeś z nami do czynienia, to wiesz dobrze, że my nie uczymy prawd, nie stawiamy hipotez. My tylko stwarzamy możliwość, by doświadczyć siebie samego poprzez obraz, metaforę, sztukę, muzykę, interakcję z ludźmi. Te wszystkie bodźce powodują, że nasza dusza ożywa, nasze serce powoli zrzuca zbroję i zaczynamy czuć siebie, czuć swój własny rytm, słyszeć bicie swojego serca.


To są powody, dla których jestem w Points of You®.
Namacalne, realne, doświadczane każdego dnia.
A co jest Twoim DLACZEGO?
Pobierz obrazki
Zapraszamy Was na nasze najbliższe wydarzenia:
Praktyk Points of You®
12 – 14 października - Poznań
https://web.facebook.com/events/264724444171137/

Certyfikacja Trenerska Points of You®
24 - 28 października
https://web.facebook.com/events/179590489408489/

Hello Faces!
17 listopada - Poznań
https://web.facebook.com/events/489674498168291/

Na hasło DLACZEGO 10% zniżki na warsztaty i narzędzia.
Oferta ważna do 30.09.2018


Podaj dalej ideę Points of You®
Napisz do NAS na hello@points-of-you.pl, lub na społeczności na FB:
Społeczność Points of You® w Polsce
Pobierz obrazki
Z dobrą energią,

Julija Słaby, założyciel Points of You® Polska
Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.

Dostajesz tę wiadomość, bo zapisałeś się na newsletter Leader in You, Julija Słaby z siedzibą w Mieście, 72-003 Grzepnica,
ul. Onyksowa 12. NIP: 852-243-91-82
Dostarczone przez FreshMail

TAK. Chcę otrzymywać inspirujące Newslettery.


  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu

2019 All rights reserved to POINTS OF YOU® Polska

Polityka prywatności / Regulaminy /Powered by Concrete5 / Design by Deepline