Zaproszenie na October Dream ❤

Zaproszenie na October Dream ❤

Pobierz obrazki
Gdziekolwiek jesteś,
witaj z otwartym sercem!
Pobierz obrazki
Dzisiaj będzie o marzeniach...
Szukając inspiracji do newslettera, otworzyłam kilka książek na chybił-trafił… i serce mi prawie stanęło ze zdumienia. W dwóch różnych książkach „To co wiem na pewno” od Oprah Winfrey oraz „Droga Artysty” Julii Cameron otworzyłam przypadkowo – nieprzypadkowo ten sam tekst. I właśnie nim chcę się z Wami podzielić:

„Dopóki człowiek nie podejmie zobowiązania, dopóty będzie wahanie, możliwość odwrotu, wieczna nieskuteczność. W odniesieniu do każdej inicjatywy (i aktu twórczego) obowiązuje jedna podstawowa prawda, której nieznajomość niweczy niezliczone pomysły i znakomite plany: z chwilą, gdy się do czegoś definitywnie zobowiązujemy, zaczyna działać Opatrzność. Pojawia się wszelaka pomoc,która w innej sytuacji wcale by się nie pojawiła. Decyzja uruchamia lawinę zdarzeń, niosącą różnego rodzaju sprzyjające zbiegi okoliczności, spotkania i pomoc materialną, o jakich się nikomu nie śniło. Nauczyłem się głębokiego szacunku dla jednego z dwuwierszy Goethego: „Gdy możesz lub pragniesz coś zrobić – zaczynaj:
W odwadze jest geniusz i magia, i siła”.W.H. Murray, The Schottish Himalayan Expedition

Jakie są moje marzenia? Które z nich decyduję się ziścić? Nieistotne, małe, duże, czy wielkie... Jak często, przyglądając się innym i światu, zaglądamy do własnego wnętrza, zadając sobie takie pytania? Marzenia nie spełniają się tylko tym, którzy ich nie mają.

Points of You® to firma, której zalążkiem było właśnie marzenie - teraz łączy ludzi na całym świecie i wspiera ich w realizacji marzeń.
Festiwal October Dream to kolejny spełniony sen – marzenie o stworzeniu przestrzeni,
w której spotykają się osoby zainspirowane ideą Points of You®, pragnące otwierać ludzkie serca, wymieniać się swoimi punktami widzenia i podawać dalej.

Lada chwila zacznie się dziać coś bardzo dobrego!
October Dream to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, podczas którego jest czas na zatrzymanie się, poczucie siebie i innych, doświadczanie różnych perspektyw, zanurzenie się w swój wewnętrzny świat, budowanie nowych marzeń i wytyczanie dróg do ich urzeczywistniania. Współzałożycielka Points of You® Efrat Shani poprowadzi całodniowy warsztat „Hello Faces!” - głęboki, poruszający, nie pozostawiający obojętnym.
Podczas drugiego dnia energizująca dawka inspiracji od Certyfikowanych Trenerów
Points of You® w Polsce. Warsztaty w sferze Biznes, Life oraz Free Style.

Dołącz do nas!
Doświadcz magii Points of You® na October Dream!
06-07 października 2017
From Love to Action,
Julija Słaby - Założyciel Points of You® Polska

Mamy nadzieję, że lubisz nasze newslettery. Jeśli nie, możesz się wypisać.

Dostajesz tę wiadomość, bo zapisałeś się na newsletter Leader in You, Julija Słaby z siedzibą w Mieście, 72-003 Grzepnica,
ul. Onyksowa 12. NIP: 852-243-91-82
Dostarczone przez FreshMail

TAK. Chcę otrzymywać inspirujące Newslettery.


  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu

2019 All rights reserved to POINTS OF YOU® Polska

Polityka prywatności / Regulaminy /Powered by Concrete5 / Design by Deepline