Doświadcz magii

Zostań naszym ekspertem i podaj dalej

Nasze szkolenia i warsztaty zostały stworzone w odpowiedzi na liczne zapytania specjalistów, organizacji oraz osób prywatnych stosujących nasze narzędzia, którzy odczuwali potrzebę dalszych poszukiwań i badania innych możliwości ich wykorzystania. Przez lata opracowaliśmy szeroki wachlarz warsztatów , które opierają się na doświadczaniu. Ich celem jest zarówno pokazywanie i uczenie najrozmaitszych sposobów wykorzystania naszych narzędzi do celów prywatnych i zawodowych, jak i przyjemność z niezwykłego i wciągającego doświadczania inspiracji i rozwoju uczestników.

Wierzymy, że rozwój osobisty rozpoczyna się od refleksji. Nasze warsztaty pozwalają uciec od codziennej rutyny, spojrzeć na to, czego doświadczamy, z innej perspektywy, po to, by dotrzeć do istoty naszego postrzegania.

Decydując się na udział w jednym z naszych warsztatów, wybierasz zatrzymanie się – czas na refleksję; a kiedy jesteś gotowy na zadawanie pytań, nawet w kwestiach oczywistych, zazwyczaj dostajesz niespodziewane, ale precyzyjne odpowiedzi.

Nasze warsztaty nie mają nic wspólnego z tym, co już znasz. To zdobywanie doświadczenia podczas słuchania muzyki, odpoczynku na poduszkach, w trakcie rozmaitych procesów. To poruszające spotkania z innymi i z samym sobą

FOTOTERAPIA

POZA SCHEMATEM

PRAWA I LEWA PÓŁKULA

INSPIRUJĄCE DOŚWIADCZENIE

  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu

2019 All rights reserved to POINTS OF YOU® Polska

Polityka prywatności / Regulaminy /Powered by Concrete5 / Design by Deepline