Beata Gumińska

Executive & Business Coach, Business Consultant, Certyfikowany Trener, CFO Specjalizacja: Business Coaching, Turkusowe Organizacje, Przywództwo, Strategie Biznesowe, Finanse
  • Pracuję w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF) na terenie Polski i UE. Prowadzę sesje indywidualne, team coaching oraz warsztaty.

Na codzień jestem częścią korporacji pracując jako dyrektor i członek zarządu głównie w obszarze finansów i HR. Tempo życia korporacji oraz różnorodność biznesowych kultur organizacyjnych, dostarcza mi ciągłej dawki pozytywnej adrenaliny i motywuje do ciągłego rozwoju oraz nabywania nowych kompetencji. Uwielbiam pracę z ludźmi i wierzę, że firma to ludzie a nie "zasoby ludzkie" dlatego specjalizuję się w przywództwie i turkusowych organizacjach. Wierzę, że im wyższy stopień świadomości i kompetencji przywódczych, im wyższy stopień kultury organizacyjnej, tym bardziej oddani ludzie i tym lepsze wyniki biznesowe firm. Swoją wiarę popieram wieloletnią wiedzą i doświadczeniem w zarządzaniu firmami i budowaniu zaangażowanych zespołów osiągających ponadprzeciętne wyniki.

Poprzez warsztaty, prelekcje oraz sesje coachingowe i mentoringowe docieram do tych, którzy przekuwają swoje marzenia (głównie zawodowe) w cele z datą realizacji i mają w sobie gotowość, aby po nie sięgać. Pracuję z tymi i dla tych, których najważniejsze pytanie dotyczące ich wizji i marzeń jest nie "CZY?", ale "KIEDY?" je spełnią. Dlatego jestem akredytowanym Coachem i Mentorem CoachWise® oraz certyfikowanym trenerem Points of You®.

Dla mnie Points of You® to przede wszystkim społeczeństwo i wartości zgodne z moimi ideami. To metoda, która pozwala łagodnie rozwiązywać konflikty, tworzyć i wdrażać niepowtarzalne strategie biznesowe, budować zespoły i nieustannie odkrywać nowe... A według moich klientów metoda i narzędzia Points of You® to zmiana perspektyw, odnajdowanie nowych, nieznanych dróg i rozwiązań, wpadanie na genialne pomysły, usłyszenie i zobaczenie znacznie więcej i szybciej... To metoda spełniania marzeń...

Wolne chwile spędzam z książką i kubkiem aromatycznej kawy oraz w nieodłącznym towarzystwie moje rodziny. A w długie weekendy lub wakacje spotkacie mnie nad jeziorem lub na morzu, gdzie żegluję i spędzam czas z przyjaciółmi.

I całe życie ciągle się uczę, że "Zrobione jest lepsze od perfekcyjnego!" ;-)

„Żyj jakbyś miał umrzeć jutro. Ucz się tak, jakbyś miał żyć wiecznie.." - Mahatma Gandhi

  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu

2019 All rights reserved to POINTS OF YOU® Polska

Polityka prywatności / Regulaminy /Powered by Concrete5 / Design by Deepline