Dorota Osiecka

Certyfikowany Trener i Facylitator Points Of You®, Certyfikowany Praktyk Soul Body Fusion®, Trener rozwoju osobistego, Life Coach, Przedsiębiorca i Ambasador własnej marki AYA Jestem, z 18-letnim doświadczeniem w międzynarodowym świecie korporacji jako: Trener, Marketing Manager, Project Manager, Loyalty Manager, Customer Experience Manager i CRM Manager
  • Kraków, Małopolska, cała Polska oraz UE. Prowadzę warsztaty wspierające rozwój osobisty, dla klientów indywidualnych i biznesowych oraz sesje indywidualne.

Od ponad 15 lat związana jestem z moją pasją, jaką jest rozwój osobisty. Jestem praktykiem rozwoju osobistego w ujęciu holistycznym. Kocham podróże - w głąb siebie oraz wokół Świata.
Moim atutem jest umiejętność pracy różnymi metodami. Łącze techniki pracy terapeutycznej, coachingowej, warsztatowej, bioenergetycznej z technikami uwalniającymi czy relaksacyjnym wraz z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Wykorzystuję innowacyjne metody i narzędzia do szkoleń i rozwoju osobistego.

Moje doświadczenie zawodowe oraz pasję, dziś przekładam na budowanie własnej marki.
Marki AYA Jestem, której misją jest inspirowanie innych do kreowania pełni swojego życia prywatnego i zawodowego.

Dla mnie Points Of You®, to podróż w głąb siebie i swojego serca, po akceptację, otwartość, szacunek, zaufanie i miłość… W taką właśnie inspirującą podróż zabieram uczestników moich warsztatów i sesji, aby mogli odkryć swoje ukryte zasoby, rozwinąć potencjał, poszerzyć perspektywę, dostrzec nowe możliwości, przetransformować to, co nie służy i kreować swoje życie w pełni - w zdrowiu, radości i spełnieniu.

"Życie zaczyna się tam, gdzie kończy się lęk."
Osho

  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu

2019 All rights reserved to POINTS OF YOU® Polska

Polityka prywatności / Regulaminy /Powered by Concrete5 / Design by Deepline