Analiza wewnętrzna

To prosta ceremonia.

To spotkanie się z samym sobą zaraz po wstaniu z łóżka. Zatrzymanie się na chwilę, spojrzenie sobie w oczy i zapytanie: „Co u mnie słychać?”, „Jak się czuję?”

To bycie tu i teraz w pełni obecnym, gotowym do działania, z wyostrzonymi zmysłami nastawionymi na odbieranie sygnałów z zewnątrz i wewnątrz i odzwierciedlenie ich w sobie. Stawianie pytań, przywoływanie emocji, odkrywanie nowych perspektyw, zrozumienie.

To spotkanie z ludźmi, poszukiwanie kontaktu, prawdy, zrozumienie, że to, czego nie rozumiemy, nie musi być niewłaściwe, ale może leżeć poza naszym kątem widzenia. To próba poszerzenia naszego zakresu widzenia, znalezienia nowych perspektyw, przybliżenia się i oddalenia, wspięcia się na palce, zwrócenia się w inną stronę.

To taniec, to ruch, który sprawia, że żyjemy w pełni połączeni ze światem, z innymi, z sobą, ciekawi. To badanie siebie, które nigdy się nie kończy, jest z nami wszędzie, przez cały czas, we wszystkim. To „dlaczego”, „jak”, to prawda, pasja, która napędza nasze życie.

  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu

2019 All rights reserved to POINTS OF YOU® Polska

Polityka prywatności / Regulaminy /Powered by Concrete5 / Design by Deepline