Marzenie

Nie ma marzeń bez uczucia głodu.

Zaczyna się od lekkiego muśnięcia, które przybiera na sile, zaczynamy szukać, stając się coraz bardziej głodni, zamykamy oczy i próbujemy wyobrazić sobie, co go zaspokoi, pomysły przebiegają przed naszymi oczami, aż w końcu jeden rozpala płomień, wzbudza ekscytację, entuzjazm, inspiruje nas, umysł zaczyna pracować, kreujemy rzeczywistość i marzenie staje się wyraźne.

Marzenie to źródło energii, nie opuszcza nas, jeśli sami go nie porzucimy. Daje nam pasję, kreatywność, ambicję, pozwala nam się unieść wysoko, do gwiazd.

Kiedy lecimy wyżej, widzimy więcej możliwości, więcej szans, nasz głód rośnie, ogień pali mocniej i wszystko wydaje się możliwe.

Marzenie przybiera na sile, daje nam odwagę – aby spełnić marzenie, czasami podejmujemy ryzyko. Nasze marzenia zaprowadziły nas tam, gdzie jesteśmy dzisiaj.

Marzenia są dla nas przewodnikiem, kierują nami. Marzenie przełożone na wizję, plan – prawdziwe marzenie, dające motywację i wiarę – jest zaraźliwe i może być przekazywane innym, a to jest naszą misją.

  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu

2019 All rights reserved to POINTS OF YOU® Polska

Polityka prywatności / Regulaminy /Powered by Concrete5 / Design by Deepline