Oddanie

„Oddanie” interpretujemy głęboko: aby się oddać, musisz się otworzyć i być razem z innymi.

Odkrywanie siebie zaczyna się od zbliżenia do innych, zdjęcia masek, przede wszystkim naszej własnej. Zbliżenie jest czyste, proste, autentyczne, nie mamy nic do ukrycia, nikt nie jest doskonały. Dajemy siebie, dzieląc się z innymi tym, czym naprawdę jesteśmy. Wyraża się to w języku, którego używamy w komfortowej dla wszystkich atmosferze. Czasami w kapciach, zazwyczaj z uśmiechem, radością, dążymy do spotkania z innymi, do tego, by pracy towarzyszyła przyjemność.

W ten sposób tworzy się związek – między każdym z osobna lub z grupą. Kiedy stajemy się sobie bliscy, łatwiej jest działać razem. To także strategia. Skuteczne narzędzie do osiągania celów. Zaczyna się od bycia razem, poczucia przynależności, które jest ważne dla tych, którzy idą z nami.

Wymaga od nas słuchania, tolerancji, wyciągnięcia ręki, hojnego dawania. Znalezienia punktu łączącego nas z każdą osobą, z wrażliwością i miłością. I nawet wtedy, gdy nie jest to łatwe, nie ma wyjścia, musimy znaleźć odpowiednią drogę, aby połączyć się i wspólnie działać.

Połączyć się i być połączonym z marzeniem prowadzącym nas, spełniać się wspólnie i każde z osobna.

Jesteśmy grupą oddanych sobie osób, jeśli naprawdę chcesz do nas dołączyć, będziesz także musiał się oddać – odkryć przed nami.

  • Wzbogać
    Swój zestaw narzędzi

    Wznieś swoją pracę na wyższy poziom

    Przejdź do sklepu

2019 All rights reserved to POINTS OF YOU® Polska

Polityka prywatności / Regulaminy /Powered by Concrete5 / Design by Deepline