zaprasza życie, list świąteczny

Do czego zaprasza Cię życie? List świąteczny

Wielkanoc – czas odrodzenia, przejścia z ciemności w światło, ze smutku i żałoby do radości oraz celebracji życia. Do czego Ciebie zaprasza życie?

Ten wyjątkowy czas jest napełniony różnymi symbolami, które zapraszają nas do refleksji o sensie, o życiu, o tym, co jest ważne. To też święto nadziei, która małą iskierką grzeje nasze spragnione spokoju i równowagi serca.

Pamiętasz siebie i swoje odczucia podczas świąt Wielkanocy rok temu?

Wszyscy mieliśmy nadzieję, że niedługo wszystko wróci do tego co znamy, że wrócimy do swoich biur, dzieci wrócą do szkół, że wrócimy do lotnisk, hoteli, restauracji. Nadzieję, że będziemy zdrowi i że nasi bliscy są bezpieczni.

Rok później, jesteśmy już inni. Coś w nas się zmieniło na dobre, ale świat dalej jest w projektowaniu „nowej normalności”.

A co się projektuje w Tobie w tym czasie? Jak się w tym odnajdujesz i na czym skupisz swoją energię? Z łagodnością i czułością zauważ… bez oceniania i wartościowania, ze spokojem i pokorą.

Z czym dzisiaj do jajeczka? Z jaką nadzieją? 

Do czego zaprasza Cię życie?

Zapraszamy do refleksji z pięknymi narzędziami Points of You® – The Coaching Game, Punctum Flow.

Niech odradza się w nas miłość, w każdym utraconym kawałku nadziei.

A co jeśli za całą tą ciemnością, idzie wielkie przebudzenie Planety Ziemia, które nieuniknienie zaczyna się w Twoim sercu?

2 thoughts on “Do czego zaprasza Cię życie? List świąteczny”

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *