FLOW

To zaproszenie do obserwacji naszego życia pomiędzy wydarzeniami.

Obserwacja naszych wzlotów i upadków, ruchu i bezruchu, niepewności oraz klarowności.

Flow zaprasza, by nauczyć się po prostu być…

1049 pln

Ekspresowa wysyłka na cały świat

Tu i teraz

Flow odzwierciedla ducha czasu niepewności i adaptacji do nowej rzeczywistości.

Globalny kryzys przetasował wszystkie karty, przyśpieszył mnóstwo procesów, ujawnił nasze
ukryte emocje oraz skupił naszą uwagę na dotychczasowych życiowych wyborach.

duch czasu niepewności

Delikatne i mocne

Flow to delikatne, a jednocześnie głębokie narzędzie, stworzone by
wspierać praktykę mindfulness i obecności.
Idealne do odkrywania siebie, do pracy jeden na jeden. Oferuje liczne
możliwości do facylitacji w grupach i zespołach.

1049 pln

Ekspresowa wysyłka na cały świat

Co znajdziesz w środku?

flow points of you
flow

Referencje

Byłam na wielu warsztatach, treningach, szkoleniach - przeprowadzanych mniej lub bardziej sprawnie przez mistrzów i rzemieślników w tym fachu. Sama przeprowadziłam ich sporo dbając o efektywność. Spodziewałam się czegoś fajnego - ale bez przesady - w końcu to karty - obrazki i sposób ich użycia miał być celem szkolenia. Te 3 dni to było coś naprawdę wyjątkowego. Marek przeprowadził nas przez proces łagodnie, taktownie, z wyczuciem - otwierając zasoby i emocje, których się nie spodziewałam. Doświadczyłam na sobie jak mądre i mocne jest to narzędzie w rękach osoby, która wie co z nim można zrobić. A można zrobić naprawdę bardzo dużo. Marku - dziękuję za Twoje zaangażowanie i dążenie do perfekcji. To było niezapomniane.

Mirosława (Poznań)

wartości

Witaj Julijo, bardzo dziękuję za te dwa dni, były nie tylko szkoleniem i warsztatami. To było niezwykle inspirujące i rozwojowe spotkanie, jak wszystkie proponowane przez Ciebie warsztaty. Twoja postawa sprawia, że uczestnicy czują się "zaopiekowani", zmotywowani i wysłuchani, gotowi na otwieranie się. Zaproponowana przez Ciebie metoda Points of You™ jest rewelacyjna zarówno z punktu widzenia Klienta jak i coacha. Temu pierwszemu otwiera przestrzeń do bardzo ekologicznego rozwoju, a coachowi pozostawia pole do kreatywnego wykorzystania jej. Połączenie walorów metody i Twoich osobistych tworzy niepowtarzalną ofertę. Dziękuję,

Gośka

Dla trenerów/coachów/psychologów/pedagogów – bo praca z metafora działa nawet w przypadku mocno wycofanej osoby. Daje nowa przestrzeń. Np. gdy nie chcemy mówić o czymś bezpośrednio. Trochę jak w pracy z dziećmi. Czasem nie mówią o tym co czują, co się im przydarzyło, ale opowiadają co czuje miś, co mu się zdarzyło. Do przepracowania konkretnego problemu, wglądu siebie, wydobycia jakiegoś obszaru, znalezienia nowej perspektywy. Dla każdego – może stanowić fajną zabawę z możliwością refleksji, wglądu, wzmacniania/odbudowy relacji z sobą i innymi.

Agata (Szczecin)

1049 pln

Ekspresowa wysyłka na cały świat

Poznaj inne nasze narzędzia: