Narzędzie Flow
+ Warsztaty online na żywo

To zaproszenie do obserwowania tego, co pomiędzy życiem.

Wzloty i upadki, ruch i bezruch, niepewność i jasność

Po prostu pozwolić sobie być…

550 pln

Warsztaty Online na żywo

1905 pln

Warsztaty online na żywo + Narzędzie Flow
Ekspresowa wysyłka na cały świat

Delikatny i mocny

Flow to delikatne, ale potężne narzędzie zaprojektowane do wspierania doświadczenia uważności i obecności.

Idealny do samodzielnej eksploracji, pracy jeden na jednego oraz oferuje szeroką gamę rozwiązań ułatwiających pracę z grupami.

Tu i teraz

Flow odzwierciedla ducha tego okresu w czasie. Kiedy stawiamy czoła wyzwaniom i dostosowujemy się do nowej normy.

Globalny kryzys, który przetasował wszystkie karty, przyspieszył wiele procesów, obnażył nasze emocje i skoncentrował ludzi na ich życiowych wyborach.

duch czasu niepewności

Warsztaty online na żywo „Hello Flow”

Ten warsztat to 22-dniowa podróż:

Warsztaty online na żywo prowadzone przez Certyfikowanego Trenera
+
21 dni cyfrowej podróży, abyś mógł przećwiczyć stan umysłu Flow i zintegrować go ze swoim życiem.

Poznaj moc naszego narzędzia Flow i dowiedz się, jak korzystać z niego z innymi.
Przygotuj się na podróż otwierającą umysł i serce!

Oferta specjalna obejmuje:

flow points of you
flow

Referencje

Byłam na wielu warsztatach, treningach, szkoleniach - przeprowadzanych mniej lub bardziej sprawnie przez mistrzów i rzemieślników w tym fachu. Sama przeprowadziłam ich sporo dbając o efektywność. Spodziewałam się czegoś fajnego - ale bez przesady - w końcu to karty - obrazki i sposób ich użycia miał być celem szkolenia. Te 3 dni to było coś naprawdę wyjątkowego. Marek przeprowadził nas przez proces łagodnie, taktownie, z wyczuciem - otwierając zasoby i emocje, których się nie spodziewałam. Doświadczyłam na sobie jak mądre i mocne jest to narzędzie w rękach osoby, która wie co z nim można zrobić. A można zrobić naprawdę bardzo dużo. Marku - dziękuję za Twoje zaangażowanie i dążenie do perfekcji. To było niezapomniane.

Mirosława (Poznań)

wartości

Witaj Julijo, bardzo dziękuję za te dwa dni, były nie tylko szkoleniem i warsztatami. To było niezwykle inspirujące i rozwojowe spotkanie, jak wszystkie proponowane przez Ciebie warsztaty. Twoja postawa sprawia, że uczestnicy czują się "zaopiekowani", zmotywowani i wysłuchani, gotowi na otwieranie się. Zaproponowana przez Ciebie metoda Points of You™ jest rewelacyjna zarówno z punktu widzenia Klienta jak i coacha. Temu pierwszemu otwiera przestrzeń do bardzo ekologicznego rozwoju, a coachowi pozostawia pole do kreatywnego wykorzystania jej. Połączenie walorów metody i Twoich osobistych tworzy niepowtarzalną ofertę. Dziękuję,

Gośka

Dla trenerów/coachów/psychologów/pedagogów – bo praca z metafora działa nawet w przypadku mocno wycofanej osoby. Daje nowa przestrzeń. Np. gdy nie chcemy mówić o czymś bezpośrednio. Trochę jak w pracy z dziećmi. Czasem nie mówią o tym co czują, co się im przydarzyło, ale opowiadają co czuje miś, co mu się zdarzyło. Do przepracowania konkretnego problemu, wglądu siebie, wydobycia jakiegoś obszaru, znalezienia nowej perspektywy. Dla każdego – może stanowić fajną zabawę z możliwością refleksji, wglądu, wzmacniania/odbudowy relacji z sobą i innymi.

Agata (Szczecin)

550 pln

Warsztaty online na żywo

1905 pln

Warsztaty online na żywo + Narzędzie Flow
Ekspresowa wysyłka na cały świat

Poznaj inne nasze narzędzia: