O Nas

KLIENCI

Kto kocha nasze narzędzia?

Organizacje
Również Ty możesz ulepszyć działania firmy. Zobacz, jak pracownicy z nowej perspektywy identyfikują nawyki i analizują dylematy w miejscu pracy.
Ułatwiaj dyskusje i buduj pomosty między różnymi opiniami. Nasze narzędzia są idealne do działań integracyjnych, rozwoju przywództwa oraz do celów HR i szkoleń.

Profesjonaliści
Narzędzia Points od You są niezbędne w zestawie pracy każdego coacha życiowego i biznesowego, terapeuty, pedagoga, lidera zespołu, trenera i nie tylko.
Nadają się do pracy jeden na jeden lub w grupie. Łatwo je dostosujesz do każdego odbiorcy, treści lub metody pracy.
Eksploruj nowe terytoria dla zmian i rozwoju, używając bodźców wizualnych!

Osoby indywidualne
Przyjemne, skłaniające do myślenia narzędzia, które pozwalają nam odpocząć, odetchnąć i spojrzeć na życie z innej perspektywy. Graj w pojedynkę, z partnerem życiowym, rodziną i / lub przyjaciółmi.

Każdego dnia tysiące profesjonalistów na całym świecie korzysta z naszych narzędzi. Szybko się przekonasz, że staną się niezbędne w Twoich działaniach i będą atutem w profesjonalnym zestawie narzędzi.

Przygotuj się na niezapomniane wrażenia!

Byłam na wielu warsztatach, treningach, szkoleniach - przeprowadzanych mniej lub bardziej sprawnie przez mistrzów i rzemieślników w tym fachu. Sama przeprowadziłam ich sporo dbając o efektywność. Spodziewałam się czegoś fajnego - ale bez przesady - w końcu to karty - obrazki i sposób ich użycia miał być celem szkolenia. Te 3 dni to było coś naprawdę wyjątkowego. Marek przeprowadził nas przez proces łagodnie, taktownie, z wyczuciem - otwierając zasoby i emocje, których się nie spodziewałam. Doświadczyłam na sobie jak mądre i mocne jest to narzędzie w rękach osoby, która wie co z nim można zrobić. A można zrobić naprawdę bardzo dużo. Marku - dziękuję za Twoje zaangażowanie i dążenie do perfekcji. To było niezapomniane.

Mirosława (Poznań)

wartości

Witaj Julijo, bardzo dziękuję za te dwa dni, były nie tylko szkoleniem i warsztatami. To było niezwykle inspirujące i rozwojowe spotkanie, jak wszystkie proponowane przez Ciebie warsztaty. Twoja postawa sprawia, że uczestnicy czują się "zaopiekowani", zmotywowani i wysłuchani, gotowi na otwieranie się. Zaproponowana przez Ciebie metoda Points of You™ jest rewelacyjna zarówno z punktu widzenia Klienta jak i coacha. Temu pierwszemu otwiera przestrzeń do bardzo ekologicznego rozwoju, a coachowi pozostawia pole do kreatywnego wykorzystania jej. Połączenie walorów metody i Twoich osobistych tworzy niepowtarzalną ofertę. Dziękuję,

Gośka

Dla trenerów/coachów/psychologów/pedagogów – bo praca z metafora działa nawet w przypadku mocno wycofanej osoby. Daje nowa przestrzeń. Np. gdy nie chcemy mówić o czymś bezpośrednio. Trochę jak w pracy z dziećmi. Czasem nie mówią o tym co czują, co się im przydarzyło, ale opowiadają co czuje miś, co mu się zdarzyło. Do przepracowania konkretnego problemu, wglądu siebie, wydobycia jakiegoś obszaru, znalezienia nowej perspektywy. Dla każdego – może stanowić fajną zabawę z możliwością refleksji, wglądu, wzmacniania/odbudowy relacji z sobą i innymi.

Agata (Szczecin)

Dołącz do Akademii Points of You

Wspinaj się po drabinie wiedzy