Dzień Kobiet, Moc Kobiety

Kobiece Przebudzenie – Moc Kobiety

Dzień dobry, Kochana Kobieto, Piękna Istoto!

To będzie bardzo dobry dzień!

Marzec… wiosna… i zewsząd do nas płyną informacje o dniu, miesiącu Kobiet, o celebracji wiosny, o przebudzeniu. Mimo globalnej pandemii i zatrzymania się, życia nie da się zatrzymać! Wszystko dokoła oraz w naszym sercu pragnie rozkwitu, pełni doświadczeń, energii do dobrego bycia.

Doświadczamy niezwykłego czasu, coraz więcej mówi się i piszę się o kobiecej mocy, o kobiecej energii, o tym, że nastaje era nie mindfulness, tylko heartfullness, nie mastermind, tylko masterheart.

Dzięki odważnym kobietom, z różnych zakątków świata, zostają poruszone ważne tematy wrażliwości, intuicji, wyrażania siebie, wychodzenia spod płaszcza oczekiwań, osądów i narzuconych ról społecznych.

Wszystko to się dzieje… A my do Ciebie, Piękna Kobieto przychodzimy z pytaniami do refleksji.

 1. Czego się nauczyłaś o swojej kobiecości od mamy, babci, siostry, ciotki?
 2. Czego nauczyłaś się o kobiecości od swojego Taty, brata, dziadka, wujka?
 3. Kto dla Ciebie był esencją wyrażania kobiecości? 
 4. Jak to wpłynęło na to, jaką Ty dzisiaj czujesz się kobietą?

Kobieca moc – to jest energia transformacji, twórczości, magii życia, delikatności, ciepła, wrażliwości i przede wszystkim radości i przyjemności. Nasza wewnętrzna Kobieta posiada w sobie ogromne pokłady dzikiej natury, tej, która wie, tej, która rozmawia z lasem, rzeką, oceanem, która potrafi odkryć tajemne znaczenia powiązań Wszechświata. W każdej z nas chodzi o znalezienie balansu pomiędzy Ing & Yung, gdzie łączymy ziemie i niebo i możemy realizować siebie w materii świata.

Pamiętasz swoją energię, gdy jesteś pełna radości, lekka i szczodra w miłości? Gdy masz to uczucie, że kochasz życie, siebie, świat bezwarunkowo?

Co się wtedy dzieje? Jak płynie czas? Jak to wpływa na Twoich bliskich?

A teraz… uwaga… a co się dzieje, gdy jesteś wkurzona i nie masz humoru, lub masz PMSa? Jak to wtedy wpływa na Twoich bliskich, pracę, przyjaciół, a nawet zadbanie o siebie?

Czujesz swoją moc tworzenia i wpływu na otoczenie?

Odkrywajmy moc energii kobiecości, przecież od nas, kochane Kobiety, zależy w jaką stronę pójdzie świat! Nasze córki, nasze synowie, nasi partnerowi potrzebują naszego światła, naszej miłości, naszej lekkości, bo dzięki temu stają się lepsi i tak my Kobiety, tworzymy lepszy świat!

Mamy dla Ciebie prezent, piękny proces.

Zapraszam Cię do stworzenia rytuału celebracji swojej kobiecości. Świece, kwiaty, dobre zapachy, muzyka i oczywiście karty Points of You®! Każde narzędzie będzie dobre.

 1. Czym jest kobiecość dla Ciebie?
 2. Jak dbasz o wyrażenie swojej kobiecości?
 3. Jaką masz relację ze swoim ciałem?
 4. Co nie służy wyrażaniu Twojej kobiecości?
 5. Co przebudza Twoją kobiecą moc?
Kobiece Przebudzenie

Zapraszamy Cię na nasze piękne, głębokie i transformujące warsztaty:

 1. Creative Practice
 2. Hello Points
 3. Randka z Faces

Droga Kobieto, Narzędzia Points od You pomagają rozwijać kobiecą energię, bo otwierają serce i pozwalają podążać za intuicją. Dlatego na hasło „MOC KOBIETY” otrzymujesz od nas 10% zniżki do 15 marca!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *