listy do m

Listu do M…

Listy do M…

Co pierwsze przychodzi Ci do głowy, kiedy widzisz tę frazę?

A co pierwsze przychodzi Ci do głowy, kiedy patrzysz w kalendarz i widzisz, że już nastąpił Grudzień?

No właśnie… tak działa nasz umysł – pod pierzyną warstw obyczajowych, kulturowych, poglądowych, z przyzwyczajenia działa na skróty. Szybko bowiem nadaje definicje temu, co już jest znane, ułatwiając sobie w ten sposób poruszanie się po życiu.

A ja zapraszam Cię do zabawy. Powrót do naturalnego stanu umysłu – by zobaczyć, doświadczyć, nazwać coś po swojemu. Bez automatycznych skojarzeń, utartych szlaków i przyzwyczajenia.

Ciekawość i elastyczność

…to są pierwsze cechy, które nadają naszemu umysłowi otwartość na nowe, na eksperymentowanie, poszukiwanie nowych punktów widzenia. Na bycie żywym i pełnym twórczej energii. To może być całkiem fascynująca, ożywiająca wszystkie zmysły podróż.

Osobiście dla mnie Listy do M… to będą listy do Marzeń, a Grudzień ogłaszam dla siebie miesiącem ciekawości i zaufania do siebie.

Przygotowałam dla Ciebie proces, do którego możesz zaprosić siebie, swoich bliskich, przyjaciół, koleg ów z pracy. To może być świetna okazja do tego, by poznać siebie nawzajem z nowej perspektywy. Przecież właśnie o to chodzi w Points of You® 

Więc… przygotuj dla siebie miejsce, w którym czujesz się „w domu”. Zapal świeczkę, jaką lubisz najbardziej, włącz muzykę i pozwól dźwiękom przyjemnie Cię otulić. Celebruj tę chwilę, jakby świat się zatrzymał i nic innego nie istniało.

Wybierz narzędzie, które lubisz najbardziej: The Coaching Game, Punctum, Flow… A jeśli go nie masz, to wejdź na naszą stronę i skorzystaj z narzędzia internetowego:

https://www.points-of-you.com/play/

Do każdego pytania wylosuj kartę i pozwól swojemu umysłowi popłynąć, a sercu się otworzyć.

  1. Co porusza moje serce?
  2. Co porusza mój umysł?
  3. Gdzie utknęła moja energia?
  4. Czego potrzebuje mniej by obudzić w sobie energię życia?
  5. Co zapraszam do swojego życia?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *