Artykuły POY

Aleksandra Stanek

psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, trener, coach

cała Polska

Aleksandra Stanek

Aleksandra Stanek – psycholog, dyplomowany trener biznesu i rozwoju osobistego z wieloletnim doświadczeniem, facylitator, certyfikowany coach ICF, wykładowca akademicki, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny. Master NLP. Certyfikowany trener i praktyk metody Points of You®. Od ponad 20 lat praktykuje medytację. Obecnie w trakcie szkolenia nauczycielskiego mindfulness w Mindfulness Association, UK.

Pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji osobistych, społecznych i przywódczych w życiu prywatnym oraz biznesie. Specjalizuje się w tematyce komunikacji, emocji, stresu, work-life balance oraz psychologicznych kosztów pracy ( m.in, wypalenie zawodowe).

Wykładowca na studiach podyplomowych na kierunkach Manager HR, Mediacje i Negocjacje oraz Akademia Trenera.

Licencjonowany diagnosta Master Person Analysis (MPA), kompleksowego narzędzia wspomagającego systemy zarządzania m.in. w obszarze rekrutacji, planowania ścieżek rozwoju oraz analizy i budowania zespołu.

Prowadzi psychoterapię oraz indywidualne doradztwo i coaching.

Autorka programu coachingowego dla kobiet TRZYMAJ BALANS, którego celem jest wspieranie aktywnych kobiet w osiąganiu równowagi życiowej.

Autorka artykułów dotyczących rozwoju osobistego. Współautorka podręcznika do psychologii dla szkół policealnych. Pasjonatka i propagatorka psychologii pozytywnej. Założycielka Pracowni Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego MOC Poznania.

Dyrektor i organizator lokalny największego i najstarszego Festiwalu Rozwoju Osobistego dla kobiet PROGRESSteron.

Z metodą zapoznałam się kilka lat temu robiąc kurs praktyka. I jestem przekonana, że narzędzia The Coaching Game, Punktum, Faces i inne, zostały stworzone właśnie dla mnie 🙂 Integrują to wszystko, czego uczyłam się i uczę innych od lat. Pracuję korzystając z różnych narzędzi i technik pracy, które wprowadzają uczestników na głębsze poziomy umysłu i serca, koordynują pracę lewej i prawej półkuli, zmieniają perspektywę. Narzędzia Points of You® wnoszą w każde spotkanie świeżego ducha kreatywności i myślenia poza schematami. Jestem nimi zafascynowana i dlatego podaję dalej. 🙂