Artykuły POY

Alina Kaźmierczak

Szkoleniowiec, coach, specjalista edukacji, trener umiejętności miękkich, Ambasadorka Programu Sukces to JA!

Poznań, Wielkopolska, cała Polska

Alina Kaźmierczak

Specjalizuję się w wydobywaniu oraz rozwoju pasji i potencjału. Poszerzam świadomość i punkty widzenia. Stosuję szereg skutecznych, bezpiecznych i nowoczesnych narzędzi rozwoju. Aktualnie prowadzę liczne szkolenia rozwojowe oraz sesje coachingowe w firmie „Uskrzydlacze”.
Specjalizuję się w tematach związanych z samorozwojem, motywacją, zarządzaniu zespołem, przywództwem i innych z zakresu umiejętności miękkich.

Realizuję się w edukacji nieformalnej, prowadząc szkolenia, warsztaty i spotkania konsultacyjno-coachingowe. Na sali szkoleniowej spędziłam ponad 1500 h. Od 2010 współpracuję z Zakładem Doskonalenia Zawodowego w Poznaniu, realizując szkolenia miękkie oraz aktywizacji zawodowej, zajęć z podstaw psychologii i pedagogiki, zarządzania, marketingu, podstaw prowadzenia działalności gospodarczej. Od 20 lat związana z edukacją, pracowałam jako nauczyciel na różnych etapach edukacyjnych (od szkoły podstawowej, przez gimnazjum, szkołę zawodową do szkoły średniej, wieczorowej, zaocznej). Od 10 lat w roli dyrektora przedszkola.

Praca Metodą Points of You® jest niczym okrywanie ciepłą, bezpieczną kołderką obnażonej duszy… Dotyka głębi, odkrywa to, co ukryte, ściąga maski, dociera do wnętrza. Dzięki obrazom, robi to w sposób bezpieczny, bez ocen, etykiet. Praca ta wyzwala emocje i pozwala na bycie w bliskim kontakcie, relacji dusz. W efekcie zawsze niesie dobro i pozwala, by drugiej osobie wyrosły skrzydła…