Artykuły POY

Anna Winiarska

Trener Rozwoju Osobistego, Coach, Certyfikowany Praktyk i Facylitator metody Points of You®, HR-owiec związany z rozwojem pracowniczym.

Katowice, Śląsk, cała Polska

Anna Winiarska

Miło mi Cię poznać!

Od ponad 17 lat zawodowo towarzyszę ludziom w rozwoju zawodowym, odkrywaniu ich potencjału i talentów, budowaniu ścieżek kariery zawodowej. Aktualnie pełnię rolę HR Managera w Grupie Kapitałowej z branży IT.

Spotykam się z grupami i jednostką. Jestem trenerem umiejętności psychospołecznych a na sali szkoleniowej spędziłam ponad 750 godzin – pracuję z takimi tematami jak zespół, mój potencjał, kreatywność. Towarzyszę Klientom podczas sesji coachingowych w obszarze biznesu oraz life coachingu.

Lubię rozwój.
Jestem także międzynarodowy Konsultantem MindSonar – narzędzia badającego systemy wartości ludzi, ich hierarchię wartości oraz style myślenia w kontekście a także licencjonowanym trenerem gry coachingowej Podróż Bohatera. Systematycznie porządkuję swoją wiedzę i z ogromną ciekawością zdobywam nową.

Lubię spotkania.
W Gliwicach od kilku lat prowadzę autorskie, cykliczne warsztaty pod hasłem Pogaduszki rozwojowe – spotkania dedykowane kobietom zainteresowanym rozwojem osobistym. Spotykamy się w kameralnych grupach by w bezpiecznej przestrzeni po prostu porozmawiać o sobie, swoich trudnościach, radościach i podzielić się swoją historią.

“Im dalej pójdę, tym bardziej siebie poznam” Andrew McCarthy

Będzie mi niezwykle miło towarzyszyć Ci w niezwykłej podróży, do której zaprasza Points of You®.

A podróż z Points of You® jest wyjątkowa i magiczna w każdym wymiarze, który dotkniesz i któremu pozwolisz by dotknął Ciebie. Czasami będziesz mieć wrażenie, że stąpasz gołymi stopami po rozgrzanych węglach, innym razem poczujesz przyjemny i zaskakujący dreszcz by na końcu spotkania zobaczyć i zrozumieć sedno. Podczas procesu dzieją się rzeczy tak prawdziwe i szczere, że momentami aż zapiera dech w piersiach. Spotkasz się ze swoimi emocjami tak, jak jeszcze nigdy tego nie doświadczyłeś.

A wszystko z jednego powodu: Love in Action. Takie jest właśnie Points of You®. Podróżą do siebie. Niezapomnianą. A mnie nigdy nie przestanie cieszyć i wzruszać wyraz twarzy i słowa osoby pracującej z kartami Points of You® – z „to jest niemożliwe”, do „wow, to takie oczywiste”