Artykuły POY

Elżbieta Przywara

Praktyk i trener biznesu, Trener metody Points of You®, Coach psychologii procesu

Łódź, cała Polska

Elżbieta Przywara

Rozwój osobisty, mój własny jak i uczestników szkoleń, jest w moim przekonaniu inwestycją. Wzbogaca dzień po dniu i procentuje w sytuacjach zmiany. Rozszerza świadomość, umacnia wytrwałość, buduje naturalną pewność siebie.

Doświadczenie trenera biznesu zdobywałam podczas 14 lat pracy w międzynarodowej korporacji z branży finansowej. Mam praktykę w szkoleniach o tematyce sprzedażowej, obsługi klienta, umiejętności menadżerskich i kompetencji osobistych. Brałam udział w projektach rozwojowych, przygotowywałam i przeprowadzałam development center dla oceny potencjału pracowników.

Specjalizuję się w szkoleniach z szeroko pojętej obsługi klienta połączonych z coachingiem on the job oraz szkoleniami z obszaru rozwoju osobistego. Coaching to moja ścieżka serca. Pracuję metodą psychologii procesu, która oferuje wiele twórczych narzędzi pozwalających wykroczyć poza utarte schematy i odkryć swoją najbardziej osobistą ścieżkę rozwoju.

W 2016 r. moja ścieżka zawodowo nabrała nowej perspektywy dzięki Points of You®.
Od tego czasu moją pasją stała się praca tą metodą. Pociąga mnie w niej to, że dzięki sugestywnym obrazom, mocnym słowom i trafnym pytaniom można ujrzeć swoją osobistą historię w nowej i często zaskakującej perspektywie. Takie doświadczenie umożliwia głęboki wgląd i inspiruje do podjęcia działań zmieniających, które gdzieś ukryte czekały na swój czas, aby je zrealizować.

Moim zawodowym mottem jest myśl Goethego:
„Cokolwiek potrafisz lub myślisz, że potrafisz – rozpocznij to.
Odwaga ma w sobie geniusz, potęgę i magię.”