Artykuły POY

Ewa Hartman

Neuro-komunikacja, neuro-przywództwo, myślenie ponad schematami.

Cała Polska

Ewa Hartman

Pracą w obszarze rozwoju osobistego zajmuję się od pięciu lat, przy czym uczę już od piętnastu. Prowadziłam liczne wykłady, wystąpienia i prezentacje, zarówno w języku polskim i angielskim, w kraju jak i za granicą (w Wielkiej Brytanii, Belgii, Finlandii).

Jestem doktorem Bournemouth University Business School w wielkiej Brytanii. Pomysłodawcą i kierownikiem studiów podyplomowych 'Neuro-Przywództwo’ w Warszawie, oraz członkiem Stowarzyszenia Network PL zrzeszającego pracowników organizacji międzynarodowych (Bruksela).

Prowadzę szkolenia:

– dla biznesu: Procter & Gamble, SAS Institute, PGNIG Termika, AVIVA, URSUS, IKEA, Bioderma, Akademia Law Busieness Quality

– w ramach festiwali rozwojowych m. innymi dla Akademii Kobiet Sukcesu czy dla Festiwalu Progressteron

– dla sektora administracji publicznej, m. innymi dla Ambasady Polski przy Unii Europejskiej w Brukseli, Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie.

Ponadto piszę do portalu InnPoland, oraz do magazynu Law Business Quality i magazynu Les Nouvelles Esthetiques, gdzie poruszam tematykę marki osobistej, wizerunku, mentalności globalnej i wystąpień publicznych. Jestem laureatką Plebiscytu Diamenty Kobiecego Biznesu w kategorii Firma Godna Zaufania.

A Points of You® to moja filozofia i głębokie przekonania. Przeprowadzając się do Wielkiej Brytanii, a potem do Belgii doświadczyłam jak przyjęty przeze mnie punkt widzenia świata zmienia się i poszerza, obejmując wiele nowych znaczeń i treści. W życiu zawodowym jak i prywatnym wyjście poza utarty schemat własnych myśli pozwala sięgnąć po nowe, inspirujące rozwiązania, czerpać z doświadczeń tych, których spotykamy.

Points of You® uczy jak rozwijać siebie i innych, zmieniać otoczenie, doceniać i szukać nowych dróg. Pracując z metodą Points of You® każdorazowo obserwuję zmianę w poszczególnych osobach, zespołach, a nawet organizacjach. Przyjęcie nowej perspektywy wyzwala odkrycia. Jak mawiał Terry Pratchett „To, że coś jest oczywiste nie oznacza jeszcze, że jest prawdą.”