Artykuły POY

Ewa Kropielnicka

Life Coach, Business Coach, trener kompetencji twardych.

Miasto Opole, województwo opolskie, cała Polska, kraje anglojęzyczne.

Ewa Kropielnicka

Coach, trener, pedagog, anglista.

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studiów podyplomowych w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Opolu, kierunek Międzynarodowe Studia Coachingu.

Od 18 lat prowadzi szkolenia z zakresu technik prezentacji, skutecznego przekazywania informacji i wiedzy. Jako coach i trener metody Points of You® najważniejsza jest dla niej autentyczność w relacjach międzyludzkich.

W pracy zawodowej stosuje zasadę nauki poprzez doświadczanie dzięki czemu uczestnicy są aktywnie zaangażowani w proces szkolenia.

Wyznaje zasadę: „Każdy ma prawo do popełniania błędów. Ważne jest co zrobisz z nimi później”.

Points of You® jest sposobem na pokojowe rozwiązania. Mówi „Jeśli chcesz rozwiązać problem – zacznij od siebie.” Jest przestrzenią na wylanie bólu, spotkanie z samym sobą i pokochanie siebie. A stąd bliska droga do kochania i szanowania innych ludzi.

Praca Metodą Points of You® jest dla mnie metaforą Tajemniczego Ogrodu: na zewnątrz zwykły mur a w środku … kwiaty, drzewa, ptaki, życie, radość i śmiech. Ilekroć podejmuję pracę z klientem, na pierwszy rzut oka wydaje się on być zwykłym człowiekiem, ze zwykłymi problemami, normalnym życiem. Niby nic nadzwyczajnego. A potem, stopniowo, krok po kroku zaprasza mnie do swego życia i okazuje się być cudowną osobą, ze swoimi pragnieniami, marzeniami, zmaganiami, mądrością i wrażliwością. Po prostu ogrody. Czuję wdzięczność.

  •