Artykuły POY

Gosia Olewnik

Certyfikowany Coach ICF na poziomie ACC, certyfikowany trener metody Points of You®, zdobywający szlify u samych twórców metody z Izraela. Od 14 lat zbieram cenne dla mnie doświadczenia z różnych dziedzin, przede wszystkim dzięki relacjom z wieloma środowiskami zawodowymi. Od wielu tak odpowiedzialna za kreowanie marki Socatots w Polsce.

Gosia Olewnik

Obszarem mojej pracy coachingowej jest głównie:

  • life coaching – wspieram indywidualnie klientów w ich rozwoju. Pomagam odkrywać im swoje talenty, wspieram w trakcie dochodzenia do ich celów przy byciu jednocześnie autentycznym.
  • coaching biznesowy – wspieram w rozwoju menadżerów i przedsiębiorców, zarówno w samorozwoju jak i w rozwoju ich biznesu. Pomagam przy komunikacji oraz poukładaniu relacji.
  • warsztaty dla kobiet – Coaching przy winie (realizowany w pięknych i wyjątkowych miejscach na całym świecie, Show Your Authenticity, oparte na metodzie Points of You®.

 

Sama o sobie:

Wciąż się rozwijam i pracuję nad sobą, również w sporcie – uprawiam bieganie, w zeszłym roku przebiegłam swój pierwszy półmaraton a teraz przygotowuję się do maratonu.

Pracuję w języku polskim i angielskim.

„Jeżeli Twoje marzenia Cię nie przerażają, to nie są wystarczająco duże.”

Ellen Johnson Sirleaf