Artykuły POY

Grażyna Nowicka

trener biznesu, certyfikowany trenere ICF ACC, Certyfikowany Trener Points of You®, doradca zawodowy, HR, konsultant rozwoju biznesu.

Szczecin, cała Polska

Grażyna Nowicka

Zawsze pasjonowali mnie ludzie, bo to największy potencjał każdego pracodawcy. Pragnę poznać tajniki pracy z ludźmi i w związku z tym praca metaforą, praca obrazem jest najlepszym narzędziem odkrywania ludzkich dusz, pragnień i potrzeb.

Coaching jest w jej perspektywie podróżą w głąb siebie w trakcie której, inspiruje swoich klientów do usłyszenia swoich pragnień i potrzeb. Podczas tej wewnętrznej wędrówki odkrywają swoje mocne strony oraz szereg możliwości, które przed nimi stoją.

Od 2009 roku angażuję się w różne projekty współfinansowane przez Unię Europejską miedzy innymi: Europejski Fundusz Społeczny na różnych stanowiskach, takich jak: menadżer, trener, doradca, ekspert. Realizowałam projekty dla firm z branż m.in.: media, ubezpieczenia, telekomunikacja, energetyka, przemysł, administracja publiczna.

Uczestnicy moich zajęć, warsztatów szczególnie doceniają to, że dzielę się swoimi doświadczeniami zawodowymi, zarówno negatywnymi jak i pozytywnym, dzięki czemu nie czują się odosobnieni w przekonaniu, że budowanie własnych kompetencji zawodowych to długa i czasami wyboista droga, na której nie ma ścieżki na skróty.

Posiadam szczególny talent do rozpoznawania potencjału i talentów u ludzi, dzięki czemu wspieram ich w budowaniu satysfakcjonującej kariery zawodowej.

Points of You® to styl życia, ciągła wędrówka po najpiękniejszej krainie, bezustanne poszerzanie swojej perspektywy. To rozwój swojej osobowości, wrażliwości na drugiego człowieka, zmiana i radość życia.

Pracując metodą Points of You® na moich warsztatach pt. „Kobieta dojrzała-Kobieta mądra” , „Siła wibracji i miłości przychodzi z wiekiem ” i praca w biznesie – staram się pokazać jak można doświadczyć chwili zatrzymania.

Pracując z metaforą, obrazem i muzyką staram się by na parkiecie swojego życia móc zatańczyć i być świadomym swoich darzeń, pragnień. Natomiast Kobiety swojej kobiecej seksualności i odkryć to, co dotąd nieznane i zaskakujące.