Artykuły POY

Izabella Piekarska

Coach PCC ICF, trener rozwoju osobistego i biznesu, psycholog.

Trójmiasto, cała Polska.

Izabella Piekarska

Moje motto: Każdy człowiek ma w sobie potencjał, tylko czasem potrzebuje życzliwego lustra, by w pełni rozwinąć skrzydła.

Jestem absolwentką Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, psychologii na Uniwersytecie SWPS oraz Szkoły Coachów Meritum w Warszawie. W pracy wykorzystuję wiedzę z wielu odbytych szkoleń w kraju i zagranicą, m.in. dla Trenerów sektora MSP w Durham University Business School (Wielka Brytania) oraz międzynarodowego certyfikowanego szkolenia dla Trenerów Points of You®. Pracuję głównie z właścicielami firm, managerami wyższego szczebla oraz pomagam rozwijać start-upy. Specjalizuję się w budowaniu kultury organizacyjnej, efektywnej komunikacji oraz przywództwie opartym na wartościach. Z pasją wspieram też osoby indywidualne i coachów chcących zdobyć akredytacje ICF na poziomie ACC lub PCC.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zarówno w doradztwie biznesowym dla dużych przedsiębiorstw jak również dla sektora MSP. W pracy jako coach przeprowadziłam ponad 850 godzin indywidualnych oraz zespołowych sesji coachingowych. Z wielką pasją wspieram rozwój potencjału zarówno osobistego jak
i organizacji, szczególnie w obszarze efektywnej komunikacji oraz przywództwa opartego na wartościach. Z szacunkiem i zgodnie z kodeksem etycznym International Coach Federation towarzyszę klientom, którzy przełamują dawne bariery, wzmacniają poczucie własnej wartości i kompetencje a dzięki temu z większą świadomością i odwagą realizują skutecznie swoje cele w życiu prywatnym
i zawodowym. Prowadzę coaching indywidualny i grupowy, szkolenia, mentoring i prelekcje na konferencjach związanych tematycznie z coachingiem oraz rozwojem biznesu. Metoda Points of You® daje mi możliwość głębokiej pracy rozwojowej, nie tylko z poziomu umysłu, ale również z poziomu serca, co znacząco wpływa na podejmowane decyzje, a tym samym na proces zmian. Uważam, że wszystko co najcenniejsze jest w nas, a metoda Points of You® pozwala wydobyć z ludzi ich potencjał, pozwala poszerzyć perspektywę, skoncentrować się na tym co ważne, pozwala podjąć właściwe działania.

Jestem członkiem International Coach Federation Global (ICF Global) i International Coach Federation Polska (ICF Polska).

Prywatnie uwielbiam podróże, a szczególnie poznawanie innych kultur poprzez ich tradycyjną kuchnię. Moją wielką miłością są ogrody japońskie i wszystkie skarby Toskanii.