Artykuły POY

Joanna Dragun

Praktyk biznesu, Associated Certified Coach (ICF), Certified Trainer Points of You®

Polska, Warszawa, sesje online

Joanna Dragun

Jestem coachem, menedżerem, psychologiem i trenerem, praktykiem biznesu z wieloletnim doświadczeniem w międzynarodowych koncernach branży FMCG i BPO. Wspieram strategiczne zmiany w organizacjach, a także odpowiadam za rozwój biznesu. Zrealizowałam wiele projektów rozwoju talentów oraz przywództwa, przyczyniając się do zainspirowania i wyszkolenia nowej grupy skutecznych liderów i specjalistów. To dzięki satysfakcji, płynącej z obserwowania sukcesów i szybkiego rozwoju swoich podopiecznych, wybrałam coaching jako dziedzinę, w której mam najwięcej do zaoferowania.

Rozwijanie innych traktuję jako swoją misję, a coaching to pasja, dzięki której angażuję wszystko, co we mnie najlepsze. Skuteczność, zaufanie, odwaga, wola walki, determinacja oraz orientacja na cel – tym kieruję się w coachingu. Od wielu lat prowadzę praktykę coachingową. W 2012 roku uzyskałam certyfikat Associated Certified Coach w International Coach Federation. Członkostwo w ICF Global to nie tylko potwierdzenie umiejętności, ale również zobowiązanie do nieustannego rozwoju oraz pracy w zgodzie z kodeksem etycznym.

Bogate doświadczenie biznesowe oraz dojrzałość życiowa zadecydowały o wyborze obszarów coachingu, w których się specjalizuję. Jest to coaching przywództwa, kariery oraz jakości życia. Jako mama dwójki dzieci jestem przykładem, że godzenie życia zawodowego z prywatnym jest możliwe i daje satysfakcję każdej ze stron.

Points of You® jest sposobem pracy w relacji coachingowej, poszerzającym pole widzenia Klienta, dającym głębię i wnikliwość omawianych problemów, w konsekwencji – kreatywne ich rozwiązywanie. W metodzie pociąga jej estetyka, możliwość wykorzystania w dowolnym miejscu i niemalże w każdej sytuacji. Sesje z użyciem metody angażują zarówno poznawczo, jak i emocjonalnie, pozostawiając pozytywne skojarzenia i motywację do przeprowadzania zmian na długo po ich zakończeniu.