Artykuły POY

Joanna Faber

Specjalistka psychologii pozytywnej, trenerka, mentorka, przedsiębiorczyni

Moja droga zawodowa, przez lata związana była z edukacją, ucząc innych rozwijałam siebie, dziś jestem absolwentką między innymi studiów podyplomowych z life coachingu, pedagogiki oraz metodyki nauczania języków obcych. Z rozwojem osobistym jestem związana od 2017 roku.
 
Jestem ekspertką największego programu aktywizacji zawodowej kobiet Sukces TO JA, wspieram kobiety współpracując przy projektach Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką.
Współprowadzę podcast „Sukces Talks” oraz „Bajki dla dorosłych”. Napisałam dwa e-booki: „Kropka mocy”, „Pandemiczny przewodnik troski o siebie”.
Piszę także felietony publikowane na łamach portalu onet.pl i sukcespisanyszminka.pl
 
Prowadzę szkolenia stacjonarne oraz online dla biznesu (m.in. Rossmann), sektora publicznego (Gmina Muszyna, Wojewódzki Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Łodzi) i otwarte (m.in. w ramach projektu Sukces to ja!), a także konsultacje indywidualne w dwóch językach – polskim i hiszpańskim. Jako ekspertka w obszarze rozwoju zawodowego i osobistego realizuje webinary dla uznanych platform edukacyjnych takich jak: sukcestoja.pl czy edunation.pl.
 
Points of you to dla mnie magia, której tak bardzo brakuje gdy korzystamy tylko z twardej wiedzy i kompetencji, gdy biegniemy przez życie za szybko i zbyt mało uważnie. Perspektywa patrzenia potrafi zmienić cały nasz świat, jej poszerzenie otwiera zamknięte dotąd drzwi. Dla mnie to znacznie więcej niż tylko narzędzie szkoleniowe. To mój sposób na jakościowe bycie, które z radością przekazuję innym.