Artykuły POY

Julija Słaby

Międzynarodowy trener biznesu, akredytowany coach ICF/ACC, certyfikowany trener oraz wyłączny przedstawiciel globalnej firmy coachingowo – szkoleniowej Points of You® w Polsce, certyfikowany coach – Team Coaching International, konsultant biznesowy.

Szczecin, Cała Polska

eksperci flow

„ Pokochaj swój wewnętrzny świat, pokochaj siebie a świat stanie się inny.”

Specjalizuje się w szkoleniach oraz warsztatach dla coachów, menedżerów, kadry zarządzającej, w coachingu zespołowym oraz sesjach indywidualnych w organizacjach.

…Każda zmiana na każdej płaszczyźnie powinna zacząć się od przemiany wewnętrznej. Zamiast usiłować zmieniać świat tak by odpowiadał naszym przekonaniom o tym jak „powinien” wyglądać, możemy a nawet powinniśmy te przekonania zakwestionować i poprzez zderzenie się z rzeczywistością taką jaka jest doświadczyć wolności i radości z życia… Katie Byron

W swojej pracy wykorzystuje metodologię skierowaną na budowanie otwartej komunikacji, odkrywanie nowych perspektyw, budowanie autentycznego przywództwa na poziomie osobistym oraz systemowym.

Coaching jest w jej perspektywie podróżą w głąb siebie w trakcie której, inspiruje swoich klientów do usłyszenia swoich pragnień i potrzeb. Podczas tej wewnętrznej wędrówki odkrywają swoje mocne strony oraz szereg możliwości, które przed nimi stoją. Jest pełna optymizmu i radości, wychodzi z założenia, że gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia, to otwierają się kolejne…

Należy do międzynarodowego środowiska coachów. Stale współpracuje z osobami i firmami z różnych zakątków świata, m.in. z Turcji, Japonii, Meksyku, USA, Rosji, Litwy.

Od początku swojej kariery zawodowej zdobywała doświadczenie w środowiskach multikulturowych – w USA, Wielkiej Brytanii, na Litwie, w Polsce, prowadząc międzynarodowe projekty w różnych branżach (biznes, kultura, edukacja, turystyka, ochrona środowiska).

„Szczęście istnieje tylko teraz „ Katie Byron