Artykuły POY

Julija Słaby

Lead Master Facilitator metody Points of You®, międzynarodowy coach transformacji,
Terapeuta Gestalt, Country Leader Points of You® Polska 2013-2023, prowadząca
międzynorodowych warsztatów Akademii Points of You®.

Szczecin, Cała Polska

Pochodzę z Litwy, mieszkam w Polsce od 18 już lat, kształcę i edukuję się w różnych zakątkach świata.

Moimi nauczycielami i mentorami są ludzie nauki, kreatorzy, szamani, jogini. W swojej pracy łączę umysł, serce, ciało i Duszę.

Znam 6 języków: 4 biegle, 2 powierzchownie. Podróże są wielką częścią mojego życia i wspierają mnie, by eksplorować nowe horyzonty, uczyć się nowych rzeczy i oduczać się starych schematów.

Od 18 roku życia pracuję w różnych strukturach, w wielkich korporacjach, w samorządzie, PR, inwestycjach. Prowadziłam warsztaty i szkolenia z kreowania wizerunku w organizacjach i skutecznej komunikacji.

W 2011 roku otrzymałam akredytację ICF i od tego czasu rozpoczęłam moją przygodę z coachingiem, terapią i pracę z fotografią w coachingu i terapii.

Od 2013 roku współpracuję z izraelskim brandem Points of You®, wprowadzając do Polski pracę z obrazem w coachingu. Prowadzę warsztaty, procesy rozwojowe, retreaty w różnych zakątkach świata, m.in. USA, Japonii, Tajlandii, Portugalii.

Uzyskałam najwyższy stopień akredytacji z Points of You® – Lead Master Facylitator. Jestem praktykiem metody The Work. Blisko mi do Transformującej Obecności. Szkolę się u Gabora Mate podejścia „Compassionate Inquiry”. Jestem terapeutą Gestalt w trakcie akredytacji.