Artykuły POY

Justyna Szymczak

Trener rozwoju osobistego i biznesu, coach

„Spotkania indywidualne oraz z grupami: województwa: zachodniopomorskie, wielkopolskie, mazowieckie, łódzkie, lubuskie, pomorskie, kujawsko – pomorskie Skype, telefon cała Polska”

Justyna Szymczak

Jestem kreatorką zmian, kobietą, która osiąga swoje cele oraz z pasją służę innym, w realizacji ich celów, wspieram zespoły managerskie w podejmowaniu decyzji. Specjalizuję się w problematyce z zakresu kompetencji miękkich: komunikacja interpersonalna, rozwój osobisty, budowanie zespołów, zarządzanie konfliktem. Przeprowadzam działania wspomagające rozwój, chętnie dzielę się wiedzą i doświadczeniem. Świadczę usługi jako trener biznesu oraz prowadzę sesje coachingowe indywidualne i zespołowe jako akredytowany coach International Coach Federation.

Moją misją jest wspieranie ludzi w podnoszeniu jakości siebie, a tym samym Świata. Mam poczucie wzrastania i wolności tworzenia, bazując na wewnętrznej prawdzie, współtworzę z innymi firmę z branży rozwoju osobistego pod nazwą Akademia Sukcesu. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, dbamy o potrzeby i bezpieczeństwo klientów. Jestem certyfikowanym trenerem Stylów Myślenia FRIS, certyfikowanym trenerem Reiss Motivation Profile®, certyfikowanym trenerem Metody Points of You®, facylitatorem Action Learning.

Metoda Points of You® daje mi możliwość głębokiej pracy rozwojowej, nie tylko z poziomu umysłu, ale również z poziomu serca, co znacząco wpływa na podejmowane decyzje, a tym samym na proces zmian. Uważam, że wszystko co najcenniejsze jest w nas, a metoda Metoda Points of You® pozwala wydobyć z ludzi ich potencjał, pozwala poszerzyć perspektywę, skoncentrować się na tym co ważne, pozwala podjąć właściwe działania.

Dlatego jestem bardzo szczęśliwa i wdzięczna, że jestem trenerem Metody Points of You®.

Moją ulubioną kartą jest karta „Miłość”, która pokazuje naturę – prawdę, moim zdaniem to co jest na zewnątrz, jest wynikiem tego co jest we wnętrz.

Cytat, który jest zgodny ze mną to:

„Każda lekcja życia uczyła mnie, że mogę wybrać miłość zamiast lęku” Oprah Winfrey

z miłością do zmian

Justyna Szymczak