Artykuły POY

Karolina Lewandowska

Certyfikowany Trener Metody Points of You®, Certyfikowany Coach CoachWise™. W trakcie akredytacji ACC ICF Prowadzę coaching indywidualny oraz grupowy.

woj. łódzkie, woj. mazowieckie, woj. świętokrzyskie [skype – Polska, Niemcy]

Karolina Lewandowska

Jeśli potrafisz coś wymarzyć, to potrafisz to zrealizować…
Wszystko zaczyna się od marzeń… (W. Disney)

Wierzę, że marzenia i wyobraźnia mają wielką moc. Są naszym wewnętrznym kompasem i siłą napędową. W coachingu specjalizuję się w pracy z metaforą, wyobraźnią i kreatywnością.

Wierzę, że każdy człowiek posiada w sobie wszelkie niezbędne zasoby i umiejętności, aby zrealizować swój cel. Ja jako coach jestem towarzyszem w drodze do realizacji Twoich celów. Podsuwam Ci odpowiednie narzędzia oraz wykorzystuję wiedzę z różnych szkół coachingu i dziedzin pokrewnych. Jestem Twoim lustrem i katalizatorem. Jestem też po to, abyś się zatrzymał, przyjrzał sobie i swojej obecnej sytuacji, pobył z sobą, swoimi myślami i uczuciami – żebyś po prostu był, tu i teraz, w obecnej chwili… a następnie ruszył w najlepszym dla Ciebie kierunku…

Do każdego podchodzę w sposób indywidualny – jak najlepiej dostosowany do jego potrzeb. W coachingu preferuję podejście holistyczne, oznacza to, że nie dzielę go na prywatny i zawodowy (life coaching i business coaching).

Formalnie jestem coachem od 2013 roku, nieformalnie – od zawsze :-). Metodę Points of You® poznałam w 2014 roku i od tego czasu karty The Coaching Game i Punctum towarzyszą mi na każdej sesji coachingowej 🙂

Prowadzę zarówno coaching indywidualny, jak i grupowy; dla firm (mam doświadczenie jako coach wewnętrzny) oraz osób prywatnych.

Metoda Points of You® to dla mnie styl życia i patrzenia na świat.

Karty… obraz… metafora… inspirujące cytaty i historie …doświadczanie świata… komunikacja z poziomu serca… empatia… idea 'podaj dalej’… to część mojego DNA.

Przynależność do społeczności Points of You® jest dla mnie niesamowitym doświadczeniem i wielką inspirującą przygodą. To ciągły rozwój osobisty oraz rozwijanie i motywowanie innych.

Metoda Points of You® to dostrzeganie różnych perspektyw … tworzenie … kreowanie … realizacja marzeń i celów … po prostu bycie – ze sobą i z innymi …

Ta metoda jest niesamowitym prezentem, niespodzianką. Jest 'unexpected but precise’.