Artykuły POY

Katarzyna Patkowska

Trener, Coach, Konsultant HR, właścicielka – w Punkt Rozwój & Harmonia

Wrocław, Polska

Katarzyna Patkowska

„Bądź zmianą, którą pragniesz ujrzeć w świecie” – Gandhi.

Ta myśl przyświeca mojemu życiu i pracy a projekt „w Punkt Rozwój & Harmonia” powstał, aby inspirować do odważnych przemian i życia w zgodzie ze sobą.
Praca z ludźmi i ich rozwój to moja pasja i misja.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując 16 lat w sektorze farmaceutycznym w działach sprzedaży i HR.

Specjalizuję się w szkoleniach z zakresu komunikacji interpersonalnej, budowania relacji i współpracy w zespole. Wspieram działy sprzedaży prowadząc szkolenia rozwijające umiejętności przedstawicieli handlowych.

W swojej pracy często łączę dwie metodologie: Points of You® i Insights Discovery™, które przynoszą większą świadomość siebie, refleksję, zrozumienie dla innych i otwartość na zmianę. Prowadzę szkolenia dla menedżerów rozwijające ich zdolności przywódcze oraz przygotowujące do prowadzenia rekrutacji w oparciu o kompetencje. Na sesjach coachingowych z klientem indywidualnym pracuję nad poczuciem własnej wartości, pewności siebie, marką osobistą i relacjami. Pracuję w oparciu o kodeks etyczny i standardy International Coach Federation (ICF). Prowadzę coaching kariery oraz konsultacje przygotowujące do rozmów rekrutacyjnych. Jako Ambasadorka programu „Sukces TO JA” Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką wspieram kobiety w aktywizacji zawodowej i realizacji ich marzeń.

Dla mnie Points of You® to klucz do drzwi własnego serca i do serca innych ludzi. To piękna podróż w głąb siebie. Kojarzy mi się z bezpieczną wspinaczką. Wyruszasz z punktu A i pokonując kolejne kilometry, krok za krokiem uświadamiasz sobie swoje moce i słabości, zanurzasz się w pięknie tego co Ciebie otacza i co jest w Tobie, doceniasz to i akceptujesz. W końcu docierasz na szczyt, patrzysz, wzruszasz się i z tej perspektywy świat wygląda już inaczej.

Cudownie jest to samemu przeżywać i cudownie być towarzyszem w tej podróży. Magiczny jest moment, kiedy klient odkrywa kartę, patrzy na obraz, chwilę milczy, bierze głęboki oddech i mówi „no tak ….”. Uwielbiam patrzeć jak krok po kroku odkrywa siebie, zaczyna siebie bardziej kochać, doceniać, jak odzyskuje radość i wewnętrzny spokój.