Artykuły POY

Katarzyna Wojnar

Project/Business Development Manager, certyfikowany Trener metody Points of You™

Warszawa. Sporadycznie Wrocław, Krosno.

Katarzyna Wojnar

Jestem menedżerem z kilkuletnim doświadczeniem. Zajmuję się rozwojem każdej organizacji, w której się pojawiam niezależnie od zakresu pracy i zajmowanego stanowiska. Po prostu to silniejsze ode mnie 🙂 Motywują mnie mierzalne rezultaty. Ponoć jestem chodzącym inspiratorem i „naturalnym” życiowym coachem. A Points of You® tylko pomogło te zdolności ustrukturalizować i dopełnić atrakcyjną formą. Ostatnio miałam przyjemność poprowadzić warsztat, którego rezultatem było odkrycie i zwerbalizowanie DNA firmy. Pracowałam też nad wizualizacją wypracowanych wartości i misji. Ten projekt to dla mnie czysta satysfakcja, a realizowałam go przy okazji moich zadań w agencji marketingowej :).

Cenię metodę Points of You® za zaskakujące, unikalne, lecz mierzalne doświadczenia, jakich dostarcza każde spotkanie, sesja, warsztat. Za każdym razem budzi mój uśmiech i spełnienie reakcja klientów na akuratność kart i historii i to, że tak otwarcie podążają za odkryciami. Za każdym jednym razem. To wyjątkowa metoda i narzędzia powstałe z potrzeby serca i dzielenia się. To czuć w każdym szczególe i aspekcie metody i to staram się przekazywać dalej… najlepiej, jak potrafię.

Jestem otwarta na łączenie narzędzi i tworzenie autorskich programów rozwojowych dla biznesu i klienta indywidualnego. Zapraszam do tworzenia! Oraz do udziału w moich warsztatach i sesjach indywidualnych.