Artykuły POY

Magda Beztroska

Specjalizuję się w pracy w obszarach life coachingu, coachingu grupowego oraz w pracy z kobietami w okresie okołoporodowym.

Głównie woj. opolskie, ale szkolenia prowadzę w całej Polsce

Magda Beztroska

Jestem aktywnym Coachem, akredytowanym na poziomie ACC w

International Coach Federation, trenerem, szkoleniowcem, mamą, Doulą, trenerem APZ oraz treningu autogennego, Certyfikowanym Trenerem metody Points of You® i innych coachingowych wariacji.

Uwielbiam pracę z kobietami, tworzę Kręgi Kobiet, współtworzę opolską grupę Pozytywnie o Porodzie, prowadzę warsztaty i spotkania mające na celu podniesienie poczucia własnej wartości, odkrywania swojego powołania i wiele, wiele innych z obszaru life coachingu.

Jestem radykalnym poszukiwaczem, od 12 lat niezmiennie towarzyszę ludziom w drodze.

Uwielbiam Points of You®, ponieważ jest to metoda pozbawiona sztywności, stosując ją mam uczucie bycia w nieograniczonej przestrzeni. Poza tym jest bezpieczna, głęboka, przynosi efekty na tym właściwym poziomie, poziomie ciszy, prawdziwego wglądu. Nie ma paplania, jest doświadczanie, dotykanie, przeżywanie, bycie.

Wiele zawdzięczam pracy z kartami, moi Klienci wiele zawdzięczają. Ja dzięki nim otworzyłam się na nowe przestrzenie, więcej robię, więcej próbuję, mniej się boję. Brene Brown mówi o ludziach o pełnym sercu, którzy żyją w przekonaniu, że są warci miłości i przynależności. Dzięki kartom Points of You® zaczynam być człowiekiem o pełnym sercu, robię coś, bo tak czuję, bez gwarancji, że się uda. Zaczęłam oddychać 🙂