Artykuły POY

Martyna Guba

Trener metody Points Of You®, Akredytowany Coach ICI, Trener Rozwoju Osobistego, Konsultant biznesowy, Ambasadorka Programu ” Sukces To Ja „, Właścicielka firmy www.forchange.pl

Warszawa, Mazowsze, Cała Polska

Martyna Guba

Od 19 lat jestem związana z przedsiębiorczością. W pracy Trenera, Konsultanta Biznesowego, Coacha i Mentora wykorzystuję praktyczne doświadczenie jakie zdobyłam na drodze własnej kariery zawodowej, którą podążam od 2000 roku.

Jestem wulkanem energii, orędowniczką ODWAGI, optymistką i wizjonerką. Bezpośrednim, otwartym i wzbudzającym zaufanie towarzyszem, który skutecznie potrafi zmotywować do zmiany i do wykorzystania własnego potencjału. Uwielbiam pracę z ludźmi i dla ludzi ! Motywują mnie nowe wyzwania ! Skutecznie zamieniam marzenia w cele do osiągnięcia ! Wierzę w to, że potęga naszych myśli jest kluczem do tworzenia rzeczywistości.

Oferuję swoje umiejętności w formie interaktywnych warsztatów oraz indywidualnych sesji mentorskich, podczas których dzielę się swoim doświadczeniem, inspiruję, wspieram i motywuję do działania.

Warsztaty, które prowadzę to poznawanie siebie w głębszym wymiarze, odnalezienie w sobie odpowiedzi na ważne pytania, dotykając własnych wartości, przekonań i projekcji. To poruszające spotkania z innymi i z samym sobą, które pozwalają uciec od codziennej rutyny, spojrzeć na to, czego doświadczamy z innej perspektywy, pozwalają poczuć siebie, przekraczając granice wstydu i lęku, konfrontując się z własnym EGO. To spojrzenie na innych jak w lustro – odzwierciedlające nasze własne historie.

Specjalizuję się w prowadzeniu warsztatów dla kobiet, mężczyzn, par i singli. Dotykam tematów związanych z poszerzaniem samoświadomości, poszukując nowych perspektyw siebie, życiowej misji przedostając się do DNA wartości, świadomie i autentycznie budując nowy obraz siebie.

Specjalizuję się w odkrywaniu własnej tożsamości, w odkrywaniu SIEBIE – własnych pragnień i marzeń, demaskowaniu ukrytych talentów, w budowaniu najpiękniejszej i najbardziej trwałej relacji – RELACJI Z SAMYM SOBĄ !!!

„Żadna droga w moim życiu nie była tak długa jak ta, która miała mnie zaprowadzić do samej Siebie”
Alice Miller.

Praca metodą POINTS OF YOU® jest dla mnie niczym droga do Siebie… Zaskakująca podróż badacza zanurzonego w przestrzeni własnych myśli, odczuć i emocji, ostrożnie wędrującego do głębi swojego serca- z dziecięcą ufnością, spontanicznością i ciekawością, z uważnością na siebie i otaczający świat.

POINTS OF YOU® jest dla mnie POTĘGĄ EMPATII, ale też odwagą pokazania własnej autonomii, ugłośnienia myśli i pragnień, odkrycia zapomnianych marzeń, pokazania emocji – bez wstydu i lęku przed oceną czy odrzuceniem. To dla mnie bezpieczna przestrzeń zwana WOLNOŚCIĄ !