Przedstawiamy
The Points of You® Academy

Points of You® Academy jest doświadczaniem uczenia się.
To zaproszenie do rozwijania swojej spostrzegawczości oraz wiedzy podczas uczestniczenia w osobistej i zawodowej podróży.

Points of You® Academy zawiera 4 poziomy wiedzy.
Każdy poziom to fascynujący warsztat na żywo, z unikalną atmosferą i kreatywną zawartością.
Wspinaj się na stopnie wiedzy, krok za krokiem. Zanurz się swobodnie w ekscytujący świat Points of You®. Poznaj głębię naszych narzędzi i metody. Otwórz się na konkretne możliwości biznesowe.

Academia POY
poy4
poy5
poy6

Points of You® Academy obraca wiedzę w dochód.

Kiedy wspinasz się po szczeblach poziomów certyfikacyjnych Points of You® Academy, zyskujesz nowe możliwości biznesowe.

Certyfikowani Praktycy, Eksperci i Mistrzowie dołączają do oficjalnego zespołu facylitatorów Points of You® w swoim regionie.

Wspomagany przez Country Leader’a Points of You®, nasz profesjonalny zespół facylitujący otrzymuje stałe wsparcie marketingowe i biznesowe, skrojone na miarę swoich potrzeb.

Byłam na wielu warsztatach, treningach, szkoleniach - przeprowadzanych mniej lub bardziej sprawnie przez mistrzów i rzemieślników w tym fachu. Sama przeprowadziłam ich sporo dbając o efektywność. Spodziewałam się czegoś fajnego - ale bez przesady - w końcu to karty - obrazki i sposób ich użycia miał być celem szkolenia. Te 3 dni to było coś naprawdę wyjątkowego. Marek przeprowadził nas przez proces łagodnie, taktownie, z wyczuciem - otwierając zasoby i emocje, których się nie spodziewałam. Doświadczyłam na sobie jak mądre i mocne jest to narzędzie w rękach osoby, która wie co z nim można zrobić. A można zrobić naprawdę bardzo dużo. Marku - dziękuję za Twoje zaangażowanie i dążenie do perfekcji. To było niezapomniane.

Mirosława (Poznań)

wartości

Witaj Julijo, bardzo dziękuję za te dwa dni, były nie tylko szkoleniem i warsztatami. To było niezwykle inspirujące i rozwojowe spotkanie, jak wszystkie proponowane przez Ciebie warsztaty. Twoja postawa sprawia, że uczestnicy czują się "zaopiekowani", zmotywowani i wysłuchani, gotowi na otwieranie się. Zaproponowana przez Ciebie metoda Points of You™ jest rewelacyjna zarówno z punktu widzenia Klienta jak i coacha. Temu pierwszemu otwiera przestrzeń do bardzo ekologicznego rozwoju, a coachowi pozostawia pole do kreatywnego wykorzystania jej. Połączenie walorów metody i Twoich osobistych tworzy niepowtarzalną ofertę. Dziękuję,

Gośka

Dla trenerów/coachów/psychologów/pedagogów – bo praca z metafora działa nawet w przypadku mocno wycofanej osoby. Daje nowa przestrzeń. Np. gdy nie chcemy mówić o czymś bezpośrednio. Trochę jak w pracy z dziećmi. Czasem nie mówią o tym co czują, co się im przydarzyło, ale opowiadają co czuje miś, co mu się zdarzyło. Do przepracowania konkretnego problemu, wglądu siebie, wydobycia jakiegoś obszaru, znalezienia nowej perspektywy. Dla każdego – może stanowić fajną zabawę z możliwością refleksji, wglądu, wzmacniania/odbudowy relacji z sobą i innymi.

Agata (Szczecin)

akademia

Wyrusz w podróż

Poszerz swoje obserwacje oraz wiedzę, uczestnicząc w ciągłej osobistej i zawodowej podróży.

akademia

Rozwiń możliwości biznesowe

Wykorzystaj w pełni opcje facylitacji Points of You Academy: ucz, poznawaj i zarabiaj.

Dołącz do naszej społeczności

Zostań członkiem naszej globalnej społeczności zawodowej, nawiązuj długotrwałe kontakty z cudownymi ludźmi na całym świecie, dziel się wiedzą i czerp inspirację.

plansze procesowe

Miło nam Cię poznać,
jesteśmy Points of You®

Tworzymy innowacyjne narzędzia oraz szkolenia dla rozwoju zawodowego i osobistego.

Wykorzystują one potężny język dzisiejszego świata, język zdjęć, który inspiruje i prowokuje umysł. Profesjonaliści na całym świecie używają ich do tworzenia znaczącej komunikacji w różnych sytuacjach, uzyskiwania wglądu i realnego wpływu na życie ludzi.

Points of You® zostało założone w 2006 roku przez dwoje kreatywnych przedsiębiorców – Efrat Shani i Yarona Golana.

Od tego czasu narzędzia Points of You® zostały przetłumaczone na ponad 25 języków, a nasze warsztaty otworzyły serca i umysły ponad 100 000 ludzi na całym świecie.

akademia