Punctum

Kreatywne narzędzie, które poszerza naszą perspektywę i zrozumienie

499 pln

Ekspresowa wysyłka na cały świat

Czym jest Punctum?

Punctum to gra, która pozwala nam w dynamiczny sposób badać różne zagadnienia. Jest praktyczne, zabawne i kolorowe, a jednocześnie potężne i skuteczne.

Gra opiera się na skojarzeniowych powiązaniach między oszałamiającymi zdjęciami, intrygującymi tematami i znaczącymi pytaniami, aby stworzyć prawdziwą naukę oraz rozwój.

gra

Kto może korzystać z tego narzędzia?

Punctum

Idealne dla profesjonalistów, organizacji, ale i osób indywidualnych.

Sprawdzi się jako narzędzie do odkrywania siebie, budowania zespołu oraz rozwoju przywództwa, a także podczas sesji coachingowych i terapeutycznych, spotkań towarzyskich i warsztatów.
Punctum zapewnia znaczące i inspirujące doświadczenie. Można go rozgrywać indywidualnie, jeden na jednego, albo przez małe i duże grupy. Łatwo dostosujesz go do każdej publiczności, celu i tematu.

Powiększ swój profesjonalny
zestaw narzędzi

gra

LOGIKA BY-PASS

Praktyczne narzędzie, które wykracza poza słowa, aby poruszać istotne kwestie w skuteczny i niekonfrontacyjny sposób.

RÓŻNE USTAWIENIA

Indywidualnie, jeden na jednego lub w grupie. Możliwości gry są dostosowane do każdego odbiorcy, celu i metody.

gra

NIESPODZIEWANE, ALE PRECYZYJNE

Wizualne i asocjacyjne narzędzie, które pomaga wyjaśnić abstrakcyjne idee i jasno przedstawić swoje komunikaty.

gra

SKUTECZNY DIALOG

Odkrywaj podstawowe różnice, zachęcaj do autentycznych rozmów na temat złożonych problemów i buduj nowe mosty.

499 pln

Ekspresowa wysyłka na cały świat

Zestaw

Zestaw Punctum zawiera:

gra
punctum

Referencje

Byłam na wielu warsztatach, treningach, szkoleniach - przeprowadzanych mniej lub bardziej sprawnie przez mistrzów i rzemieślników w tym fachu. Sama przeprowadziłam ich sporo dbając o efektywność. Spodziewałam się czegoś fajnego - ale bez przesady - w końcu to karty - obrazki i sposób ich użycia miał być celem szkolenia. Te 3 dni to było coś naprawdę wyjątkowego. Marek przeprowadził nas przez proces łagodnie, taktownie, z wyczuciem - otwierając zasoby i emocje, których się nie spodziewałam. Doświadczyłam na sobie jak mądre i mocne jest to narzędzie w rękach osoby, która wie co z nim można zrobić. A można zrobić naprawdę bardzo dużo. Marku - dziękuję za Twoje zaangażowanie i dążenie do perfekcji. To było niezapomniane.

Mirosława (Poznań)

wartości

Witaj Julijo, bardzo dziękuję za te dwa dni, były nie tylko szkoleniem i warsztatami. To było niezwykle inspirujące i rozwojowe spotkanie, jak wszystkie proponowane przez Ciebie warsztaty. Twoja postawa sprawia, że uczestnicy czują się "zaopiekowani", zmotywowani i wysłuchani, gotowi na otwieranie się. Zaproponowana przez Ciebie metoda Points of You™ jest rewelacyjna zarówno z punktu widzenia Klienta jak i coacha. Temu pierwszemu otwiera przestrzeń do bardzo ekologicznego rozwoju, a coachowi pozostawia pole do kreatywnego wykorzystania jej. Połączenie walorów metody i Twoich osobistych tworzy niepowtarzalną ofertę. Dziękuję,

Gośka

Dla trenerów/coachów/psychologów/pedagogów – bo praca z metafora działa nawet w przypadku mocno wycofanej osoby. Daje nowa przestrzeń. Np. gdy nie chcemy mówić o czymś bezpośrednio. Trochę jak w pracy z dziećmi. Czasem nie mówią o tym co czują, co się im przydarzyło, ale opowiadają co czuje miś, co mu się zdarzyło. Do przepracowania konkretnego problemu, wglądu siebie, wydobycia jakiegoś obszaru, znalezienia nowej perspektywy. Dla każdego – może stanowić fajną zabawę z możliwością refleksji, wglądu, wzmacniania/odbudowy relacji z sobą i innymi.

Agata (Szczecin)

499 pln

Ekspresowa wysyłka na cały świat

Poznaj inne nasze narzędzia: