Randka z Faces

Potężny sposób na poznanie innych poprzez obserwację siebie

369 pln

Warsztat online na żywoo

1400 pln

Warsztaty online na żywo + Narzędzie Faces
Ekspresowa wysyłka na cały świat

Poznaj Faces

Faces – nowe narzędzie Points of You® o ludziach i ich perspektywach… o tym jak patrzymy na innych oraz jak inni nas widzą.

Praca z Faces pomaga nam odkryć najważniejsze osoby w naszym życiu: rodzinę, przyjaciół, partnerów życiowych, współpracowników – kogoś kto nas zainspirował lub tych, którzy nas w jakiś sposób urazili, czy skrzywdzili.

Faces – pomaga zadać pytania odnośnie relacji w naszym życiu oraz ról, jakie w nich odgrywamy. Zdjęcia odzwierciadlają nas niczym lustra, obserwując różne twarze, widzimy i odkrywamy w nich samych siebie.

Zapraszam Cię na Randkę

Randka z unikalnym narzędziem od twórców Points of You®- Faces, które porusza i dotyka nas na głębokim poziomie świadomości.
Odkryjemy, w jaki sposób postrzegamy otoczenie oraz jak nasze otoczenie odzwierciedla nas samych.
Warsztat Randka z Faces pozwoli wam dotknąć ducha i możliwości Faces, przybliży wam kilka z wielu kreatywnych sposobów wykorzystania gry w pracy z różnymi odbiorcami, oraz przybliży Ciebie do siebie.

praca z faces

Profesjonalne narzędzie

Faces

Faces można wykorzystywać na wiele sposobów.

4 mapy procesu zawarte w grze wykorzystaj niezależnie lub jedna na jedną pracę.
Faces mogą również pracować w grupach o różnej wielkości.

369 pln

Ekspresowa wysyłka na cały świat

1400 pln

Warsztaty online na żywo + Narzędzie Faces Ekspresowa wysyłka na cały świat

Oferta specjalna obejmuje

Cały zestaw zawiera:

Faces

Do czego Cię zapraszam?

  • do poznania bliżej unikalne narzędzie Faces i jego możliwości
  • do doświadczania pracy na planszach procesowych: Moje Wewnętrzne Dziecko oraz planszę 360•
  • do niezwykłej randki ze sobą, do odkrywania siebie z nowej perspektywy.

Dla kogo jest warsztat Randka z Faces?

  • Dla każdego, kto kocha Points of You® i pragnie doświadczyć narzędzie Faces,
  • dla coachów,
  • dla pracowników HR,
  • dla terapeutów,
  • dla KAŻDEGO, kto interesuje się rozwojem osobistym.
faces

Referencje

Byłam na wielu warsztatach, treningach, szkoleniach - przeprowadzanych mniej lub bardziej sprawnie przez mistrzów i rzemieślników w tym fachu. Sama przeprowadziłam ich sporo dbając o efektywność. Spodziewałam się czegoś fajnego - ale bez przesady - w końcu to karty - obrazki i sposób ich użycia miał być celem szkolenia. Te 3 dni to było coś naprawdę wyjątkowego. Marek przeprowadził nas przez proces łagodnie, taktownie, z wyczuciem - otwierając zasoby i emocje, których się nie spodziewałam. Doświadczyłam na sobie jak mądre i mocne jest to narzędzie w rękach osoby, która wie co z nim można zrobić. A można zrobić naprawdę bardzo dużo. Marku - dziękuję za Twoje zaangażowanie i dążenie do perfekcji. To było niezapomniane.

Mirosława (Poznań)

wartości

Witaj Julijo, bardzo dziękuję za te dwa dni, były nie tylko szkoleniem i warsztatami. To było niezwykle inspirujące i rozwojowe spotkanie, jak wszystkie proponowane przez Ciebie warsztaty. Twoja postawa sprawia, że uczestnicy czują się "zaopiekowani", zmotywowani i wysłuchani, gotowi na otwieranie się. Zaproponowana przez Ciebie metoda Points of You™ jest rewelacyjna zarówno z punktu widzenia Klienta jak i coacha. Temu pierwszemu otwiera przestrzeń do bardzo ekologicznego rozwoju, a coachowi pozostawia pole do kreatywnego wykorzystania jej. Połączenie walorów metody i Twoich osobistych tworzy niepowtarzalną ofertę. Dziękuję,

Gośka

Dla trenerów/coachów/psychologów/pedagogów – bo praca z metafora działa nawet w przypadku mocno wycofanej osoby. Daje nowa przestrzeń. Np. gdy nie chcemy mówić o czymś bezpośrednio. Trochę jak w pracy z dziećmi. Czasem nie mówią o tym co czują, co się im przydarzyło, ale opowiadają co czuje miś, co mu się zdarzyło. Do przepracowania konkretnego problemu, wglądu siebie, wydobycia jakiegoś obszaru, znalezienia nowej perspektywy. Dla każdego – może stanowić fajną zabawę z możliwością refleksji, wglądu, wzmacniania/odbudowy relacji z sobą i innymi.

Agata (Szczecin)

369 pln

Warsztaty Online na żywo

1400 pln

Warsztaty online na żywo + Narzędzie Faces Ekspresowa wysyłka na cały świat

Poznaj inne nasze narzędzia: