Hello Points
Online

L.1

Creative Practice
Online

lub w Poznaniu

L.2

SZKOLENIA DLA FIRM

Przemień sesje budowania zespołu i rozwoju zdolności przywódczych w niezwykłe, niezapomniane, bardzo osobiste spotkania.

Points of You® oferuje warsztaty o dowolnej treści, przełamujące schematy. Bazujemy na doświadczaniu, inspirujemy, angażujemy, scalamy zespoły, organizacje, firmy. Nasze sesje są nie tylko skuteczne dzięki wykorzystaniu naszych narzędzi na różne interaktywne sposoby, ale i przez poszukiwanie rozwiązań.

Wierzymy, że rozwój osobisty zaczyna się od refleksji. Refleksji na swój temat. Refleksji na temat zespołu. „Jak ci właściwie idzie?”

Nasze warsztaty pozwalają uciec od codziennej rutyny, spojrzeć głębiej na podstawowe aspekty życia z innej perspektywy, by dojść do ważnych wniosków. Aby wskazać słabe punkty swojej organizacji lub odkryć nierozwiązane konflikty między pracownikami, konieczne jest zatrzymanie się i ocena: co właściwie dzieje się z twojego punktu widzenia? Od tej pauzy – przerwy w codzienności – uczestnicy zaczynają identyfikować swój punkt wyjścia, aktualne wyzwania, kwestie czy dylematy do rozwiązania.

Gwarantujemy, że nasze szkolenia i warsztaty są niepowtarzalne, angażujące, inspirujące, dają możliwość wzrostu osobistego i zawodowego. Odpowiednie działania następcze pozwalają utrzymać efekty przez długi czas po zakończeniu sesji.

Uczestnictwo w warsztatach Points of You® poświęconych rozwojowi zdolności przywódczych, budowaniu zespołu, wzrostowi sprzedaży itp. prowadzi do przełamania barier między członkami zespołu, organizacji, do wzajemnego szacunku i umiejętności motywowania każdego członka zespołu. Każda sesja jest okazją do otwartego i przyjaznego dialogu.

Nasze warsztaty nie są przepełnione wykładami, prezentacjami Power Point czy innymi, są zdobywaniem doświadczenia podczas słuchania muzyki, odpoczynku na poduszkach, w trakcie różnych procesów, do których wykorzystywane są nasze narzędzia. Pracując na kartach ze zdjęciami, uczestnikom łatwo jest koncentrować się na temacie przewodnim, bo przywołują one osobiste skojarzenia, myśli i spostrzeżenia. Jakość dialogu jest najwyższa. Dobre wyniki może osiągnąć tylko silny zespół.