The Coaching Game

Wielokrotnie nagradzane, potężne narzędzie dla osób indywidualnych i grup. Profesjonalny zestaw narzędzi, który przetłumaczono już na 19 języków i używano w 150 krajach.

890 pln

Ekspresowa wysyłka na cały świat

Co to jest Coaching Game

Wielokrotnie nagradzane narzędzie

„The Coaching Game” to skuteczne i kreatywne narzędzie do szkoleń, treningów i rozwoju osobistego. Gra pozwala uwolnić się od utartych wzorów myślenia, oklepanych rozwiązań oraz umożliwia spotkanie z samym sobą. Otwiera ona na nowe możliwości zmiany, rozwoju i wzrostu.

Gra, wzmacniając i stymulując procesy myślenia i komunikacji, sprawia, że jest praktycznym narzędziem dla coachów zajmujących się procesami indywidualnymi oraz biznesowymi. Jest idealna dla trenerów, terapeutów, menedżerów, psychologów, doradców, liderów zespołów itd.

Może być wykorzystywana we własnych procesach rozwoju, podczas sesji indywidualnych, w małych grupach i grupach złożonych ze 100, a nawet więcej osób. Łatwo można ją przystosować do każdego tematu lub celu.

Jest przyjemna dla oka i estetycznie wykonana. Podejmuje 65 tematów, z którymi często mamy do czynienia. Prowokuje do niezliczonych fascynujących interpretacji, które tworzą zaskakujące konteksty i wytyczają nowe ścieżki.

Zestaw „The Coaching Game” zawiera 65 kart, 165-stronicową książkę, planszę procesu oraz notatnik.

coaching

Kto może korzystać z tego narzędzia?

The Coaching Game

Idealne narzędzie dla profesjonalistów,  organizacji, ale i do indywidualnej pracy.

Trenerzy życiowi i biznesowi, trenerzy, terapeuci, psycholodzy, doradcy, konsultanci, specjaliści HR, menedżerowie, liderzy grup i inni używają The Coaching Game, aby zwiększyć świadomość, działanie i rozwój. To potężne narzędzie do odkrywania siebie, budowania zespołu i rozwoju przywództwa, a także do wykorzystania na spotkaniach towarzyskich i firmowych. Rozgrywany indywidualnie, jeden na jednego, przez małe i duże grupy, można go łatwo dostosować do każdej publiczności, celu i tematu. I to jest naprawdę fajne!

Powiększ swój profesjonalny
zestaw narzędzi

gra

LOGIKA BY-PASS

Praktyczne narzędzie, które wykracza poza słowa, aby poruszać istotne kwestie w skuteczny i niekonfrontacyjny sposób.

RÓŻNE USTAWIENIA

Indywidualnie, jeden na jednego lub w grupie. Możliwości gry są dostosowane do każdego odbiorcy, celu i metody.

gra

NIESPODZIEWANE, ALE PRECYZYJNE

Wizualne i asocjacyjne narzędzie, które pomaga wyjaśnić abstrakcyjne idee i jasno przedstawić swoje komunikaty.

gra

SKUTECZNY DIALOG

Odkrywaj podstawowe różnice, zachęcaj do autentycznych rozmów na temat złożonych problemów i buduj nowe mosty.

890 pln

Ekspresowa wysyłka na cały świat

Zestaw

Zestaw do gry coachingowej zawiera:

The Coaching Game
coaching

Referencje

Byłam na wielu warsztatach, treningach, szkoleniach - przeprowadzanych mniej lub bardziej sprawnie przez mistrzów i rzemieślników w tym fachu. Sama przeprowadziłam ich sporo dbając o efektywność. Spodziewałam się czegoś fajnego - ale bez przesady - w końcu to karty - obrazki i sposób ich użycia miał być celem szkolenia. Te 3 dni to było coś naprawdę wyjątkowego. Marek przeprowadził nas przez proces łagodnie, taktownie, z wyczuciem - otwierając zasoby i emocje, których się nie spodziewałam. Doświadczyłam na sobie jak mądre i mocne jest to narzędzie w rękach osoby, która wie co z nim można zrobić. A można zrobić naprawdę bardzo dużo. Marku - dziękuję za Twoje zaangażowanie i dążenie do perfekcji. To było niezapomniane.

Mirosława (Poznań)

wartości

Witaj Julijo, bardzo dziękuję za te dwa dni, były nie tylko szkoleniem i warsztatami. To było niezwykle inspirujące i rozwojowe spotkanie, jak wszystkie proponowane przez Ciebie warsztaty. Twoja postawa sprawia, że uczestnicy czują się "zaopiekowani", zmotywowani i wysłuchani, gotowi na otwieranie się. Zaproponowana przez Ciebie metoda Points of You™ jest rewelacyjna zarówno z punktu widzenia Klienta jak i coacha. Temu pierwszemu otwiera przestrzeń do bardzo ekologicznego rozwoju, a coachowi pozostawia pole do kreatywnego wykorzystania jej. Połączenie walorów metody i Twoich osobistych tworzy niepowtarzalną ofertę. Dziękuję,

Gośka

Dla trenerów/coachów/psychologów/pedagogów – bo praca z metafora działa nawet w przypadku mocno wycofanej osoby. Daje nowa przestrzeń. Np. gdy nie chcemy mówić o czymś bezpośrednio. Trochę jak w pracy z dziećmi. Czasem nie mówią o tym co czują, co się im przydarzyło, ale opowiadają co czuje miś, co mu się zdarzyło. Do przepracowania konkretnego problemu, wglądu siebie, wydobycia jakiegoś obszaru, znalezienia nowej perspektywy. Dla każdego – może stanowić fajną zabawę z możliwością refleksji, wglądu, wzmacniania/odbudowy relacji z sobą i innymi.

Agata (Szczecin)

890 pln

Ekspresowa wysyłka na cały świat

Poznaj inne nasze narzędzia: